Zacieraczki do betonu - zacieraczki i krawędziarki samojezdne marki Enar

Nowoczesny sprzęt budowlany dla najbardziej wymagających profesjonalistów, w tym urządzenia do obróbki betonowych materiałów to nasza specjalność. Na tej stronie czekają ręczne i samojezdne zacieraczki do betonu renomowanej marki Enar. Zainwestuj w nowoczesne technologie i ciesz się niezrównanym komfortem oraz efektywnością pracy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Spalinowa zacieraczka do betonu to rodzaj maszyny niezmiennie cieszący się bardzo dużą popularnością wśród profesjonalnych ekip budowlanych. Sprzęt tej klasy przeznaczony jest do obróbki położonej wylewki w celu eliminacji zjawiska nierównomiernego wysychania czy ograniczenia ryzyka pojawienia się pęknięć. Pozwala także zwiększyć jakość oraz wydłużyć żywotność posadzki betonowej. Przy tym warto dodać, że z zacieraczek do betonu można korzystać także w celu wcierania wszelkiego rodzaju chemii budowlanej wykorzystywanej do utwardzania i konserwacji wierzchniej warstwy, jak również polerowania czy szlifowania. W przypadku tej ostatniej funkcji należy pamiętać o zakupie specjalnych talerzy.

W sprzedaży mamy szeroką gamę modeli sprawdzających się zarówno w przypadku mniejszych, jak i bardzo dużych powierzchni. Ze względu na napęd spalinowy rekomendujemy ich stosowanie jedynie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. 

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.