Wspólpraca

Rozpocznij z nami współpracę

Będąc szeroko rozbudowaną Planetą Budowlaną nastawioną przede wszystkim na dbałość o interesy i zadowolenie naszych Klientów oferujemy szerokie możliwości współpracy.

Serdecznie zapraszamy małe, średnie i duże przedsiębiorstwa do współpracy niesiącej za sobą wiele korzyści i udogodnień. Kompleksowość zakupów, maksymalna terminowość i transport w wyznaczone miejsca pozwalają Państwu zaoszczędzić cenny czas.

Duże doświadczenie w branży budowlanej i techniczna znajomość rynku agregatów malarskich pozwala nam zagwarantować Państwu owocną i obustronnie korzystną współpracę biznesową opartą na bardzo mocnych fundamentach.

Zapraszamy również doświadczonych i cenionych fachowców, których z przyjemnością będziemy mogli polecać naszym indywidualnym Klientom poszukującym najlepszych ekip budowlanych i wykończeniowych.

Naszym celem jest tworzenie swoistej więzi partnerskiej pomiędzy kupującymi agregaty malarskie Klientami, naszą firmą owe materiały sprzedającą i fachowcami budującymi z tych właśnie materiałów.

Doświadczenie, wiedza i umiejętności wszystkich razem i każdego z osobna pozwolą na trwałe i korzystne relacje biznesowe.

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

Twój koszyk jest pusty.