Akcesoria do agregatów tynkarskich

Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych agregatów do tynkowania maszynowego od najlepszych producentów. W naszej ofercie obok samych maszyn znajdziesz także kompletny wybór produktów zamiennych oraz rozszerzających ich funkcjonalności. Poniżej czekają na Ciebie akcesoria tynkarskie takich renomowanych marek jak Euromair, Even Wall, Graco, Kaleta czy PFT. W sprzedaży mamy między innymi korpusy lancy, dysze i nakrętki, przedłużki, kołnierze do przekładni, adaptery, czujniki ciśnienia, głowice kompresora, wały napędowe, węże, prasy do wyciskania worków, zestawy naprawcze i wiele więcej. Wszystkie dystrybuowane produkty to rozwiązania klasy OE. Dzięki temu masz pewność co do kompatybilności oraz parametrów technicznych oferowanych akcesoriów.

Wyświetlanie 1–16 z 197 wyników

Oprócz wszelkiego rodzaju komponentów zamiennych ważną część kategorii stanowią elementy pozwalające na pracę z dodatkowymi materiałami. Zestawy do natrysku tapet czy specjalistyczne lance dadzą Ci nowe możliwości w kwestii korzystania z posiadanych maszyn. 

Nie jesteś pewien, które akcesorium można wykorzystać w Twoim agregacie tynkarskim? Nasz personel zapewnia fachowe doradztwo i pełne wsparcie na każdym etapie procesu zakupowego. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową!

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.