Akcesoria do agregatów tynkarskich

Akcesoria do agregatów tynkarskich - akcesoria tynkarskie

Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych agregatów do tynkowania maszynowego oraz akcesoriów do agregatów tynkarskich od najlepszych producentów. W naszej ofercie obok samych maszyn i akcesoriów znajdziesz także kompletny wybór produktów zamiennych oraz rozszerzających ich funkcjonalności. Poniżej czekają na Ciebie akcesoria tynkarskie takich renomowanych marek jak Euromair, Even Wall, Graco, Kaleta czy PFT. W sprzedaży mamy między innymi korpusy lancy, dysze i nakrętki, przedłużki, kołnierze do przekładni, adaptery, czujniki ciśnienia, głowice kompresora, wały napędowe, węże, prasy do wyciskania worków, zestawy naprawcze i wiele więcej. Wszystkie dystrybuowane produkty to rozwiązania klasy OE. Dzięki temu masz pewność co do kompatybilności oraz parametrów technicznych oferowanych akcesoriów.

Wyświetlanie 1–16 z 150 wyników

Oprócz wszelkiego rodzaju komponentów zamiennych ważną część kategorii stanowią elementy pozwalające na pracę z dodatkowymi materiałami. Zestawy do natrysku tapet czy specjalistyczne lance dadzą Ci nowe możliwości w kwestii korzystania z posiadanych maszyn. 

Nie jesteś pewien, które akcesorium można wykorzystać w Twoim agregacie tynkarskim? Nasz personel zapewnia fachowe doradztwo i pełne wsparcie na każdym etapie procesu zakupowego. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową!

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.