Taśma do łączenia płyt

W ofercie sklepu Planeta-Budowlana.pl znajdziesz szeroki wybór akcesoriów do płyt g-k. Takie rozwiązania jak urządzenie do spoinowania płyt gipsowych czy dostępna w wielu wariantach taśma do łączenia od lat znajdują szerokie zastosowanie podczas prac wykończeniowych w mieszkaniach oraz lokalach użytkowych. Postaw na produkty od najlepszych marek i ciesz się pożądaną funkcjonalnością w konkurencyjnej cenie.

Wyświetlanie 1–16 z 22 wyników

Prezentowane taśmy do łączenia płyt wykorzystywane są przede wszystkim w przypadku płaskich powierzchni, w tym zwłaszcza sufitów i ścian, maskowania pęknięć i rys, a także podczas wykańczania części narożnikowych. Stanowią alternatywę dla siatek, czy fizeliny. Ich rosnąca popularność wynika z pierwszorzędnych właściwości materiałowych. Wysoka trwałość idzie w parze z odpornością na działanie rdzy oraz wilgoci. Można je pokrywać dowolnym typem gładzi , a dzięki unikalnej strukturze tworzą gładką, sztywną powierzchnię. Ponadto wyróżniają się bardzo dobrą wydajnością (podczas prac wykorzystuje się 100% materiału).

By zastosować ten rodzaj materiału, nie wymaga się dodatkowych narzędzi. Polecamy jednak zakup urządzenia do spoinowania płyt gipsowych, które pozwala przyśpieszyć przebieg całego procesu związanego z łączeniem, sprawdzając się zwłaszcza podczas wykańczania lokali o dużej powierzchni. Tu polecamy urządzenia od najprostszych i najtańszych jak DELKO ZUNDER po całe systemy spoinowania jak LEVEL 5, Apla-tech, Tapetech.

Podstawę kategorii tych taśm stanowią wyroby takich renomowanych producentów jak Centerflex, Motive, Delko zróżnicowane pod względem szerokości i dostępne w łatwych do przewożenia oraz przechowywania rolkach o długości 10, 20 lub 30 mb.

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.