FINISZ

Gipsy szpachlowe

Gipsy Finisz są gotowymi śnieżnobiałymi masami szpachlowymi pozwalającymi na natychmiastowe użycie zaraz po otwarciu wiadra. Specjalnie dobrana mieszanka wypełniaczy stwarza produkt, który charakteryzuje się długim czasem obróbki oraz bardzo dobrą przyczepnością. Masa Finisz przeznaczona jest głównie do prac remontowych, wykończeniowych i dekoracyjnych w budownictwie.

Odpowiednio naniesiona pozwala uzyskać na ścianach oraz sufitach idealną gładkość i jednolitość. Jest to bardzo ważny element przygotowujący powierzchnię przed malowaniem, lub tapetowaniem. Wypełniania on wszystkie ubytki, bruzdy i rysy. Masa jest produktem bardzo elastycznym i dzięki temu jej łatwość i szybkość nakładania pozwala zaoszczędzić Państwa cenny czas. Jej wszystkie zaawansowane właściwości są stale kontrolowane przez jej producentów, a cały etap transportu i magazynowania jest dopracowany przez naszych pracowników. Wiemy jak ważne jest, by masa była przechowywana z dala od dużego nasłonecznienia, mrozu i wysokiej temperatury, by dzięki temu mogła w pełni spełniać swoje zadanie i dawać komfort i radość świeżo odnowionego lub wybudowanego domu, w którym łatwość dekorowania ścian i sufitów będzie niewiarygodna i skłaniająca do tworzenia nowych aranżacji przestrzeni.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Zobacz więcej: Gładzie szpachlowe | Gipsy budowlane | Tynki gipsowe | Kleje | Masy szpachlowe | FINISZ

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.

    Twój koszyk jest pusty.