Przedłużki

Przedłużki do pistoletów malarskich

Skupiamy się nie tylko na dystrybucji wysokiej klasy sprzętu i narzędzi budowlanych, lecz także akcesoriów rozszerzających ich funkcjonalność. Do tej kategorii należą takie produkty jak przedłużka do agregatu oraz pistoletu malarskiego. Malowanie maszynowe ma liczne zalety. Jest zdecydowanie szybsze i znacznie wydajniejsze niż nakładanie farby pędzlem czy wałkiem. Jedyna niedogodność to niezbyt poręczny charakter samych agregatów oraz pistoletów. Korzystanie z nich staje się szczególnie problematyczne w przypadku malowania sufitów czy powierzchni w miejscach trudno dostępnych.

Wyświetlanie 1–16 z 17 wyników

Rozwiązaniem są przedłużki oraz lance dostępne w tej kategorii. Uniwersalne wyposażenie od takich producentów Airlessco, Euromair, Graco, czy Wagner jest kompatybilne z większością urządzeń malarskich od najważniejszych producentów. Oprócz całej oczekiwanej funkcjonalności wyróżnia je niezwykle solidne wykonanie gwarantowane przez wysokogatunkowe materiały oraz nowoczesne metody obróbki wykorzystane w procesie produkcyjnym.

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.