Masy szpachlowe

Masy szpachlowe

Masa szpachlowa jest stosowana do tworzenia idealnie gładkich i równych powierzchni. Idealnie sprawdza się do zastosowań końcowych, jak szpachlowanie spoin między płytami gipsowo- kartonowymi. Przy dodatkowym zastosowaniu zbrojonych taśm do łączenia płyt pozwala stworzyć bardzo stabilne i trwałe połączenie.  

Masy te są jednocześnie doskonałym materiałem do całościowego, cienkowarstwowego szpachlowania powierzchni w celu przygotowania ich do dalszych prac dekoracyjnych jak malowanie, czy tapetowanie. Wypełnia ona ubytki, rysy i nierówności nadając szpachlowanej powierzchni jednolity i o podwyższonych właściwościach przyczepności podkład po wymarzony kolor farby, czy wzór tapety. Masy szpachlowe odnajdują swoje szerokie zastosowanie również przy renowacji starych tynków czy odnawianiu powierzchni porysowanych i zaniedbanych nadając im nowy estetyczny wygląd i doskonałe właściwości. Pragnąc wyjść Państwu naprzeciw nasi sprzedawcy przy zakupie mas szpachlowych zaoferują cały wachlarz materiałów dekoracyjnych do ścian i sufitów, jak wielobarwne farby, mozaikowe tynki, czy różnorodne tapety. Kompleksowa i rzetelna obsługa pozwoli Państwu na komfort zakupów i radość z budowy lub remontu.

Wyświetlanie 1–16 z 58 wyników

Zobacz więcej: Gładzie szpachlowe | Gipsy budowlane | Tynki gipsowe | Kleje | Masy szpachlowe | FINISZ

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.

    Twój koszyk jest pusty.