Listwa wygładzająca do betonu

Nasz katalog produktowy obejmuje szeroki wybór urządzeń do obróbki betonu w świetnej cenie. Takie rozwiązania jak listwa wygładzająca do betonu pozwalają na jego wyrównywanie już w trakcie wylewania. Pozwoli Ci to uniknąć nierówności, poprawek czy kucia po wyschnięciu betonu! Dzięki produktom z tej kategorii raz na zawsze zapomnisz o problemach ze złym rozprowadzaniem spoiwa i towarzyszącym im kosztom dodatkowym! 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Oferujemy szeroki wybór wibracyjnych listew wygładzających do betonu marki Enar. Producent od lat dostarcza na rynek sprzęt wyróżniający się solidnym wykonaniem i wysoką odpornością na eksploatację, a także innowacyjną konstrukcją wyposażoną w silnik. Profile wykonane są z lekkiego, wytrzymałego aluminium, a regulowana długość uchwytu gwarantuje wygodę użytkowania. Z kolei optymalna szerokość (1500, 2000, 2500 lub 3000 mm w zależności od modelu) zapewnia efektywną pływalność. Dzięki takim właściwościom niezależnie od wielkości wylewanej powierzchni, beton jest rozprowadzany i zagęszczany równomiernie, dzięki czemu zaschnięta warstwa nie wymaga dalszej obróbki. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem listew do betonu oraz znalezienie tej odpowiedniej. W razie pytań zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy w wyborze właściwej listwy.

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.