Lampy halogeny

Lampy halogenowe - oświetlenie budowlane kierunkowe, statywy

Precyzyjna praca po zmroku wymaga bardzo dobrego, kierunkowego oświetlenia. Z myślą o wszelkiego rodzaju czynnościach montażowych, serwisowych, remontowych, naprawczych i wielu innych warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości halogen budowlany. Właśnie takie lampy halogenowe, m.in. malarskie i do gładzi i streofwe, są dostępne w naszej szerokiej ofercie. Sprzedajemy oświetlenie o różnorodnych parametrach, które można z powodzeniem dopasować do wielkości przestrzeni roboczej, specyfiki wykonywanych prac i pozostałych zmiennych decydujących o pożądanej mocy i rodzaju emitowanego światła

Wyświetlanie 1–16 z 27 wyników

Szeroki wybór halogenów i lamp

Oferowane w tej kategorii wyroby są bardzo praktyczne w codziennym użytkowaniu i umożliwiają precyzyjne wykonywanie nawet drobiazgowych czynności po zmroku. Wśród dostępnych modeli znajdują się te przeznaczone do użytku zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego. W zależności od indywidualnych potrzeb można zamówić halogeny budowlane i malarskie stojące lub zawieszane lampy halogenowe do szlifowania i innych czynności. Dostępne sa również lampy do bardziej precyzyjnych prac, jak modele MiNi czy lampy czołowe.

Zgromadzone w naszym asortymencie oświetlenie doskonale nadaje się na plac budowy, ale stosuje się je także w innych miejscach – warsztatach, zakładach produkcyjnych, garażach, piwnicach, na podwórzach i wszędzie tam, gdzie jest potrzebne dobre, wysokojakościowe źródło światła po zmroku. W zalezności od potrzeb, oferujemy Państwu zarówno urządzenia akumulatorowe, jak i sieciowe. Wszystkie halogeny budowlane i pozostałe lampy sprzedawane w naszym sklepie wykorzystują do działania nowoczesne, energooszczędne technologie, co przekłada się na relatywnie niewielkie zużycie prądu, a tym samym obniża koszty pracy. Zapraszamy do składania zamówień!

Zobacz więcej: Oświetlenie robocze | Przedłużacze | Lampy halogeny

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.

    Twój koszyk jest pusty.