O firmie

Wybierz naszą firmę, zaoszczędzisz…

Szanowni Państwo, z myślą o Państwa maksymalnym komforcie i możliwości największego wyboru powstał nasz portal, który stale udoskonalamy i dbamy o ciągle rosnącą liczbę oferowanych maszyn budowlanych, agregatów malarskich, elektronarzędzi i materiałów budowlanych. Portal ten jest zbudowany w sposób najbardziej intuicyjny i czytelny, bo jak najprościej mogli Państwo dokonać zakupów.

Tworząc Planetę Budowlaną chcieliśmy zapewnić Państwu nie tylko największy wybór towarów, ale również całość okalających zakupy przydatnych dodatków, udogodnień i możliwości.

Planeta, którą oddaliśmy w Państwa ręce pozwala na uzyskanie wielu potrzebnych przy budowie i remoncie informacji, jak również daje szanse na najdokładniejsze dopasowanie wybieranego urządzenia do potrzeb i wymagań z bardzo szerokiej gamy oferowanych produktów. Nasz portal pozwala Państwu na pogłębienie swojej wiedzy technicznej na wiele różnych tematów, jak również na przystępne zasięgnięcie najważniejszych informacji odnośnie polecanych produktów.

Przez wiele lat budowania stabilnej pozycji naszej marki na rynku każdego dnia dawaliśmy z siebie wszystko, by nasza oferta jak najbardziej odpowiadała Państwa oczekiwaniom.

Fachowe doradztwo techniczne, maksymalna terminowość zamówień i szybka dostawa pozwala nam wyróżniać się spośród innych firm.

Pozwól sobie na komfortowe i szybkie budowanie, Jesteśmy po to, by ułatwić Ci budowę wymarzone domu i pozwolić na przyjemność jego wykańczania!

Zespół Planeta Budowlana.pl

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

Twój koszyk jest pusty.