Agregaty malarskie

Agregaty do malowania natryskowego ścian

Proponujemy Państwu szeroką gamę urządzeń do hydrodynamicznego malowania natryskowego. Dzięki nim można bez trudu w jedną osobę pomalować kilkaset metrów kwadratowych powierzchni dziennie. Prezentujemy Państwu różne grupy agregatów malarskich dzielone zarówno ze względu na budowę, zastosowanie, rodzaj napędu, jak i rodzaj zasilania. Są to m.in. Agregaty tłokowe elektryczne, tłokowe spalinowe, hydrauliczne czy z napędem mechanicznym. Hydrodynamiczne urządzenia do malowania charakteryzują się dużą trwałością, bardzo dobrą wydajnością malowania, wysoką jakością położonej warstwy a przede wszystkim szybkością pracy. Każdy agregat wyposażony jest w odpowiedni pistolet malarski z dyszą natryskową, specjalny wąż wysokociśnieniowy i zestaw filtrów.

Wyświetlanie 1–16 z 107 wyników

Wydajne i profesjonalne agregaty do malowania ścian

To urządzenia powszechnie wykorzystywane przez firmy budowlane i remontowe, którym zależy na uzyskaniu jak najwyższej wydajności pracy. ich zastosowanie wyraźnie skraca czas nakładania farby, a przy tym zapewnia wysoką precyzję. Nic więc dziwnego, że oferowane w tej kategorii naszego sklepu internetowego pompy i agregaty do natryskowego malowania ścian i sufitów są standardowym wyposażeniem większości profesjonalnych ekip budowlanych i remontowych. Polecamy je jednak również osobom indywidualnym, którym zależy na efektywności pracy, szczególnie gdy pojawia się konieczność pokrycia farbą dużych powierzchni – zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Zalety natryskowego malowania agregatem

Dokładność działania, którą gwarantuje agregat malarski, wynika z wykorzystywanej przez niego technologii. Polega ona na bezpowietrznym natrysku farby, co poza precyzją i szybkością wykonywanych czynności, zapewnia też niewielkie straty materiału oraz małe zapylenie powieszczenia. Wykorzystywany mechanizm dzielenia cząsteczek farby sprawia, że pompa do malowania natryskowego pozwala na równomiernie pokrycie nawet najtrudniej dostępnych szczelin. Agregat to zdecydowanie lepsza, bardziej komfortowa i szybsza metoda pracy niż tradycyjny pędzel i wałek, których użycie wymaga o wiele większego czasu i wysiłku fizycznego.
Poza oszczędnością czasu oferowane w tej kategorii urządzenia gwarantują więc także zachowanie dużych pokładów energii, którą trzeba by wykorzystać z myślą o ręcznym malowaniu ścian. Proponujemy szeroki wybór agregatów przeznaczonych do różnych farb i emulsji. Zachęcamy do zamawiania wysokojakościowych maszyn dostępnych w naszym asortymencie w konkurencyjnych cenach.

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.