Usługi serwisowe

Serwis urządzeń – Naprawa – Części 

Dostępność części zamiennych, profesjonalne zaplecze serwisowe oraz rzetelność naszych serwisantów, to czynniki gwarantujące zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów.

W celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi naszych Klientów, oferujemy gwarancyjną i pogwarancyjną, kompleksową usługę serwisową agregatów takich marek, jak :

jak również serwis elektronarzędzi m.in.

Jeśli masz problem i nie wiesz jak serwisować swoje urządzenie zadzwoń do nas  i umów się na naprawę:WARSZAWA
Radzymińska 157
+48 601 860 109
serwis@agregaty-malarskie.pl
KRAKÓW
Przewóz 21
+48 605 508 201
krakow@planeta-budowlana.pl

GDAŃSK – OSOWA
Zeusa 61
+48 605 921 509
gdansk@planeta-budowlana.plPROWADZIMY RÓWNIEŻ SERWIS „DOOR TO DOOR”

ZADZWOŃ , ZGŁOŚ SERWIS, MY ZABIERZEMY URZĄDZENIE NA SERWIS

Jednym z podstawowych urządzeń wykorzystywanych podczas prac remontowych i budowlanych są różnego rodzaju agregaty – malarskie, tynkarskie, szpachlerskie czy turbiny do wdmuchiwania. Jeżeli posiadasz tego typu sprzęt i poszukujesz specjalistów, którym możesz zlecić jego serwis lub naprawę w Warszawie, Krakowie czy Gdańsku, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Działamy szybko, precyzyjnie i skutecznie, dlatego masz pewność, że oddajesz maszynę w dobre ręce i w krótkim czasie otrzymasz ją z powrotem po wykonaniu wszystkich niezbędnych prac.

Serwis i naprawa agregatów różnego typu w Warszawie, Krakowie i Gdańsku

Dysponujemy wyposażeniem i kompetencjami, które pozwalają na podejmowanie się naprawy i serwisu agregatów malarskich, szpachlerskich i tynkarskich dowolnych marek oraz niezależnie od parametrów i aktualnego stanu technicznego, w jakim się znajdują. Przyjmujemy urządzenia zarówno z niewielkimi usterkami wymagającymi wymiany podstawowych elementów eksploatacyjnych, jak i maszyny, które uległy poważnym awariom. Prace rozpoczynamy od precyzyjnej diagnostyki mającej na celu sprawdzenie działania i znalezienie ewentualnych nieprawidłowości. Następnie poszukujemy ich przyczyny, po czym przy pomocy odpowiednich narzędzi, technik i metod je usuwamy. Każda naprawa poprzedzona jest dokładną i rzetelną diagnostyką, oszacowniem kosztów serwisu i kontaktem z Klientem – nigdy nie naprawiamy maszyn bez wyceny i zgody Klienta na serwis.

Współpracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami budowlanymi z Polski i zagranicy, na których zlecenie przeprowadzamy regularny serwis urządzeń, jak i z osobami indywidualnymi oraz małymi firmami, gdy poszukują jednorazowego wsparcia w naprawie. Zdajemy sobie sprawę z roli, jaką agregat malarski, szpachlerski czy tynkarski odgrywa podczas realizacji prac budowlanych i remontowych, dlatego wykonujemy czynności serwisowe i usuwamy usterki oraz awarie tak szybko, jak się da. Równie duży nacisk kładziemy na precyzję i skuteczność prac, dzięki czemu możesz oczekiwać, że Twoje urządzenie zostanie gruntownie sprawdzone, a jego naprawa będzie przeprowadzona zgodnie z zaleceniami producenta i z dbałością o solidność oraz dokładność.

Serwis i naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne agregatów

Szczególną wagę przykładamy do trwałości efektów wykonanych usług, w związku z czym po ich zakończeniu dokładnie testujemy urządzenia, żeby mieć pewność ich prawidłowego działania. Sprawdzamy pracę zarówno całych maszyn, jak i poszczególnych komponentów, które podlegały naprawie albo serwisowi. Gdy podejmujemy się wymiany zużytych czy zepsutych podzespołów, stosujemy wyłącznie wysokojakościowe części zamienne najlepszych marek, co przekłada się na ich wytrzymałość i wysoką odporność podczas eksploatacji nawet w najtrudniejszych warunkach.

Naprawa i serwis agregatów tynkarskich, malarskich, szpachlerskich i innych, które oferuje nasza firma, spełnia zalecenia producentów sprzętu i odbywa się przy użyciu atestowanych części zamiennych, a tym samym spełnia warunki gwarancyjne. Oznacza to, że jeśli gwarancja wciąż obowiązuje, możesz zlecić naszemu zespołowi naprawę w jej ramach. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa budowlane w całej Polsce!

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

Twój koszyk jest pusty.