Akcesoria malarskie

Akcesoria malarskie - wiadra, myjki, kije, pędzle i kombinezony malarskie

W czasie remontu lub wykańczania budynku niezbędne są narzędzia dopasowane do rodzaju prac. Jeśli trzeba pokryć powierzchnie farbą, gruntem czy innym środkiem, to najlepiej wybrać profesjonalne akcesoria malarskie choćby z oferty marki WOOSTER. W ofercie naszego sklepu internetowego są różnorodne przyrządy, a także materiały pozwalające zabezpieczyć otoczenie przed nadmiernym zabrudzeniem. Do wyboru są takie przedmioty jak myjka do wałków, kije, wiadra, pędzle oraz kombinezony. To idealna propozycja zarówno dla firm, jak i użytkowników domowych. Już teraz sprawdź całą kategorię, a następnie złóż zamówienie!

Wyświetlanie 1–16 z 125 wyników

Wybór odpowiednich akcesoriów malarskich

Kluczową kwestią jest dobór takich akcesoriów, które będą idealnie dopasowane do realizowanych projektów. Dzięki temu uzyskane efekty będą zgodne z założeniami, a prace przebiegną bardzo sprawnie. Zdecydować można się na produkty do działań wewnątrz budynków albo te przeznaczone do wykorzystania na świeżym powietrzu. Do precyzyjnego wykańczania i pokrywania przedmiotów farbą nieodzowny jest pędzel malarski których szeroką ofertę ma marka WOOSTER czy MOTIVE, który należy do najbardziej uniwersalnych narzędzi. W wielu sytuacjach przydadzą się też myjki do wałków, specjalne wiadra, kije czy kombinezony – znajdziesz je w naszej szerokiej ofercie.

Oferta pędzli malarskich

Nie ma bardziej charakterystycznego i przydatnego akcesorium do malowania, niż klasyczny pędzel. Dlatego też przygotowaliśmy bogaty asortyment tego typu artykułów, które idealnie nadają się do rozprowadzania farby na ścianie o niewielkiej powierzchni. Proponujemy modele w różnych rozmiarach o prostym czy skośnym wykończeniu włosia – stworzone do działań w narożnikach i prowadzenia prostych linii. Sprzedawane narzędzia są odporne na rozpuszczalniki, więc wykorzystasz je w pracy z farbami olejnymi. Ponadto opłaca się zakupić dodatki takie jak wiadro malarskie, kombinezon, myjka czy kij, a jako uzupełnienie wałek.

Wałki i myjki do nich

Nierzadko farbami trzeba pokryć duże przestrzenie, np. rozległe ściany, elewacje czy sufity. W takim przypadku warto kupić nie tylko pędzle, ale też wałki również polecane z marki WOOSTER. Te akcesoria mają rolkę wykonaną z wysokiej jakości włókien, co pozwala uzyskać równomierną, gładką powierzchnię w czasie rozprowadzania farb emaliowych, epoksydowych czy poliuretanowych. Oprócz tego polecamy rewelacyjne dodatki, m.in. kij malarski, umożliwiający dotarcie do wysoko położnych miejsc bez przystawiania drabiny. Po pracy należy dokładnie umyć narzędzia, więc rozsądnie sięgnąć po dostępne u nas myjki, które wystarczy podłączyć do węża z bieżącą wodą, a także wiadra i inne wyposażenie (jak choćby kombinezony).

Kombinezony i inne akcesoria zabezpieczające

Bez wątpienia prace związane z malowaniem wiążą się z ryzykiem powstania wielu zabrudzeń i ogólnym bałaganem. Choć pewnych rzeczy nie sposób uniknąć, to z łatwością można zabezpieczyć swoje ciało oraz otoczenia. Wystarczy wraz z pędzlami, wiadrami, myjkami do wałków czy kijami zamówić też nowoczesne folie samoprzylepne, maty czy kurtyny. Chronią one powierzchnie przed barwnikami i innymi szkodliwymi czynnikami, a po skończonych pracach można je złożyć, a następnie wyrzucić. Na uwagę zasługuje także kombinezon malarski (w wielu rozmiarach), który ma kaptur i jest zapinany na suwak.

Doskonałe efekty prac z naszymi akcesoriami malarskimi

Profesjonalistom i osobom samodzielnie odmieniającym wygląd wnętrz zależy na doskonałych rezultatach. Wreszcie większość powierzchni pokrywa się farbami co jakiś czas, więc warto zrobić to dobrze i precyzyjnie. Używając sprzedawanych akcesoriów jak pędzle, myjki do wałków, kije, wiadra malarskie czy kombinezony takich renomowanych marek jak WOOSTER czy MOTIVE możesz mieć pewność, że efekty działań wykończeniowych będą rewelacyjne. Świetnie zaprojektowane, solidnie zrobione narzędzia i materiały ochronne sprawdzą się wielu zadaniach, często służąc przez wiele lat.

Kup pędzle, wałki, wiadra czy myjki malarskie

Sięgnij po dostępne w naszym sklepie akcesoria i przekonaj się, że prace malarskie mogą być realizowane sprawnie oraz bezpiecznie. Na Klientów czekają rozliczne myjki do wałków, kije, wiadra, pędzle czy kombinezony. Zostały one wyprodukowane przez sprawdzone firmy, więc odznaczają się znakomitą jakością. Ponadto zachęcamy do obejrzenia innych kategorii, w których są elektronarzędzia, materiały budowlane czy oświetlenie.

Zobacz więcej: Akcesoria do szlifowania | Siatki szlifierskie do hebla | Akcesoria do szlifowania | Akcesoria malarskie | Pędzle | Taśma malarskia | Wałki malarsie | Narzędzia do płyt gipsowo kartonowych, spoinery, podnośniki | Wałek do gładzi | Akcesoria murarskie | Szpachle, kielnie, noże, blichówki itp | Szpachelki | Akcesoria do szpachelek | Pochyłomierze | Spoinowanie płyt | Skrzynki narzędziowe

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.

    Twój koszyk jest pusty.