Pistolety

Pistolety do agregatu malarskiego - pistolety natryskowe

Agregaty malarskie wymagają odpowiednich części, by mogły prawidłowo działać. Oprócz napędu tłoczącego np. farbę czy gładź, konieczny jest też odpowiedni pistolet natryskowy do malowania czy pistolet do szpachlowania. To właśnie ten element dzierży się w dłoni i nim prowadzi strumień materiału nanoszonego na daną powierzchnię. Dlatego musi być to akcesorium spełniające kilka ważnych kryteriów – począwszy od kompatybilności pod względem parametrów z urządzeniem po ergonomię, wpływającą na komfort pracy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór tych produktów. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem.

Wyświetlanie 1–16 z 24 wyników

Pistolety natryskowe – niezbędny element każdego agregatu

Artykuły, które są tu dostępne, stanowią ważne elementy każdego zestawu agregatu malarskiego. Pistolet do malowania natryskowego składa się z kilku istotnych części, w tym np. z głowicy z dyszą, odpowiadającą m.in. za kształt i szerokość strumienia. Ponadto w konstrukcji znajduje się uchwyt z filtrem, oczyszczającym dany materiał z potencjalnych zanieczyszczeń, co zarówno chroni końcówkę, jak i wpływa na jakość tworzonej nawierzchni. W urządzeniu tym stosuje się także zawory regulujące przepływ farby oraz zbiornik na nią lub wąż, łączący się bezpośrednio z agregatem.

Tego typu akcesorium wykorzystywane jest m.in. do malowania wewnątrz z użyciem farb emulsyjnych, akrylowych czy lateksowych. Ponadto w ofercie dostępne są pistolety natryskowe nisko- i wysokociśnieniowe. Oba rodzaje charakteryzują się różną wydajnością, kontrolą nad strumieniem i zużyciem materiału.

Jaki pistolet natryskowy kupić?

Zakup tego produktu powinien być podyktowany kilkoma czynnikami. Przede wszystkim musi być on kompatybilny z posiadaną maszyną. W naszej ofercie dostępne są pistolety do malowania natryskowego różnych producentów, przeznaczonych do konkretnych modeli. Z pewnością więc odnajdziecie Państwo właściwą część do swojego sprzętu. Jednak to niejedyne kryterium, jakie należy wziąć pod uwagę.

Oprócz tego bowiem warto uwzględnić wielkość i rodzaj powierzchni, nad którą będzie się pracować. Koniecznie trzeba też dobrać sprzęt do lepkości i typu materiału. W przypadku wątpliwości, jaki artykuł zakupić – chętnie w tym pomożemy.

Zapraszamy do składania zamówień na pistolety natryskowe

Wybierając pistolet natryskowy do malowania spośród propozycji dostępnych w prezentowanym katalogu, stawiacie Państwo na produkt najwyższej jakości. Starannie selekcjonujemy nasz asortyment, chcąc zapewnić klientom wyłącznie najlepsze rozwiązania. Sięgamy więc po sprzęt renomowanych firm, wiedząc, że to właśnie on sprawdzi się doskonale w każdych warunkach. W przypadku wątpliwości lub pytań – zachęcamy do kontaktu z obsługą.

Zobacz więcej: Pompy i sprzęt do pomp | Statory i rotory Euromair | Zbiorniki do farb i gładzi | Pistolety | Dysze i osprzęt do dysz | Filtry do pistoletu | Filtry do agregatów | Uchwyty dysz, głowice | Węże i osprzęt do węży | Przedłużki | Oleje | Preparaty konserwujące | Zestawy naprawcze | Wałki i osprzęt do wałków

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.

    Twój koszyk jest pusty.