Pistolety

Pistolety do agregatu malarskiego - pistolety natryskowe

W katalogu produktowym sklepu Planeta-Budowlana.pl czeka bogaty wybór urządzeń i akcesoriów do malowania i szpachlowania maszynowego. Na tej podstronie znajdziesz pistolet do agregatu malarskiego w wielu wariantach. Oferujemy sprzęt sygnowany logo takich marek jak Airlessco, Campbell Hausfeld, Euromair, Graco, Green-Air, Pro-Spray, Speeflo czy Titan.

Wyświetlanie 1–16 z 40 wyników

Profesjonalne pistolety do agregatów malarskich to rozwiązanie, które zapewnia wysoki poziom precyzji podczas malowania maszynowego. W udany sposób łączy największe zalety agregatów malarskich i jakością malowania. Agregat malarski pozwala w znacznie krótszym czasie pokryć bardzo dużą powierzchnię, a przy tym zachować w każdym miejscu tę samą grubość kładzionej warstwy. Nieodzownym elementem agregatów malarskich jest właśnie pistolet do malowania. Przy tym dzięki specjalnej konstrukcji możesz wykorzystać pistolet do malowania prezyzyjnego trudno dostępnych szczelin czy nierówności. Ze względu na mały rozmiar i poręczny charakter produkty z tej kategorii doskonale sprawdzają się zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach. Ponadto sprzęt jest nieocenionym elementem wyposażenia podczas prac związanych z renowacją starych mebli czy malowaniem drewnianych elementów małej architektury.

Dostępne produkty wyróżniają się nie tylko pod względem funkcjonalności, lecz także odporności na eksploatację.

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.