Wypożyczalnia

Wynajem agregatów malarskich, szpachlarskich, tynkarskich - wypożyczalnia agregatów budowlanych

Dostałeś zlecenie na malowanie większej powierzchni a nie posiadasz agregatu do malowania?
Nie stać Cię w tej chwili na zakup agregatu malarskiego?
Twój agregat odmówił posłuszeństwa a jesteś w trakcie wykonywania inwestycji i potrzebujesz zastępcza maszynę?
Jesteś zainteresowany zakupem maszyny ale chiałbyś ja wczesniej przetestować przez kilka dni?

ZAPRASZAMY DO NASZEJ WYPOŻYCZALNI !!!
Jako eksperci w dziedzinie sprzedaży i wynajmu agregatów malarskich i szpachlarskich dysponujemy bogatym zapleczem maszyn testowych które również udostępniamy klientom w naszej WYPOŻYCZALNI. Realizujemy wynajem agregatów tynkarskich, agregatów malarskich i szpachlarskich oraz agregatów do gładzi.
Wszystkie modele są w pełni wyposażone i w 100% sprawne (przed wydaniem maszyny klientowi każdy agregat jest sprawdzany przy kliencie).

W ramach wypożyczenia maszyny dodatkowo możemy zapewnić klientowi:
– pełne przeszkolenie z zakresu obsługi agregatu i aplikacji materiałów

UWAGA!!! Jeżeli po wypożyczeniu jednego z modeli zdecydujesz się na zakup takiej maszyny u nas – zwracamy część kosztów wynajmu jako dodatkowy rabat przy zakupie agregatu!!!

Co potrzebujesz do wypożyczenia maszyny?
– Dokumenty firmy (jeżeli agregat wypozycza firma)
– Dowód osobisty (drugi dokument tożsamości jeśli agregat wynajmuje osoba prywatna)
– Kaucja zwrotna (wysokość uzależniona od modelu agregatu – podana w kartach produktow poniżej)

Wyświetlanie 1–16 z 20 wyników

Kiedy zbliża się czas remontu lub zachodzi potrzeba wykończenia nowego domu czy mieszkania, warto wyposażyć się w sprzęt, którego kupno lub wypożyczenie ułatwi wykonywanie żmudnych zadań. Nasza wypożyczalnia oferuje wynajem agregatów malarskich, szpachlarskich, tynkarskich. Maszyny do gładzi oraz malowania to doskonały sposób na przyspieszenie pracy, a także ograniczenie zbędnego wysiłku. Trudno wyobrazić sobie profesjonalny zespół budowlany bez jednego z tych niezwykle praktycznych urządzeń. Z naszą pomocą znajdziesz idealne rozwiązanie również dla siebie!

Wypożyczalnia agregatów malarskich i tynkarskich dla każdego

Zdajemy sobie sprawę, jak wiele sytuacji może wymagać użycia specjalistycznego sprzętu, dlatego naszą ofertę wypożyczenia kierujemy do wszystkich odbiorców i służymy fachową poradą każdemu klientowi. Jeżeli Ciebie także interesuje wynajem agregatu malarskiego, tynkarskiego lub do gładzi, to jesteś we właściwym miejscu. Nasza wypożyczalnia dostarczy urządzenie, który poradzi sobie nawet z wymagającymi zadaniami. Niezależnie od tego, czy planujesz malowanie jednego dużego pomieszczenia czy może stoi przed Tobą wyzwanie w postaci ogromnej hali lub magazynu do wykończenia oraz czynności szpachlarskich – nasze przyrządy pomogą Ci uniknąć zbędnego wysiłku.

Wypożyczenie agregatu tynkarskiegodo gładzi lub do malowania pozwoli znacznie przyspieszyć wykonywaną pracę, lecz za użyciem profesjonalnego sprzętu stoi też więcej argumentów. Przede wszystkim, wykorzystując specjalistyczne urządzenia, jakie oferuje nasza wypożyczalnia, można mieć pewność, że nawet bez ogromnego doświadczenia uda się wykonać zadanie precyzyjnie i rzetelnie. Wynajem agregatów szpachlarskich, tynkarskich i malarskich pozwala zadbać o odpowiedni kształt i wykończenie ścian. Ma to ogromne znaczenie zarówno ze względu na trwałość nakładanych warstw, jak i estetykę całego wnętrza.

Przed rozpoczęciem remontu warto zapoznać się z ofertą, którą przygotowała nasza wypożyczalnia agregatów malarskich, tynkarskich i szpachlarskich. Szeroki wybór sprzętu pozwala znaleźć idealny przyrząd do wykonania zaplanowanej pracy. Możliwość wynajmu to świetny sposób, aby zarówno łatwiej wykonać zadanie, jak i własnoręcznie przekonać się, jak dobrze sprawuje się konkretne urządzenie. Dla wielu naszych klientów ma to ogromne znaczenie w kontekście późniejszego wyboru maszyny dla swojej firmy. W tym zakresie również oferujemy nasze wsparcie oraz pomoc w wyborze odpowiedniego agregatu do gładzi czy malowania do wypożyczenia.

Agregat do malowania lub gładzi na wynajem

W bogatym asortymencie usług, które zapewniamy naszym klientom, otrzymasz pełne instrukcje oraz przeszkolenie z zakresu używania konkretnego urządzenia. Wypożyczalnia agregatów tynkarskich, malarskich i szpachlarskich Planeta Budowlana ułatwi Ci wdrożenie się w obsługę sprzętu oraz aplikację nanoszonych materiałów. Dzięki temu bez większych przeszkód wykorzystasz przyrząd podczas swojej pracy oraz przetestujesz pełnię jego możliwości. Jeżeli po wypożyczeniu uznasz, że właśnie takiego agregatu do malowania lub gładzi potrzebuje Twoje przedsiębiorstwo, możesz kupić go w promocyjnej cenie – rabat będzie uzależniony od poniesionego kosztu wynajmu.

Dokładamy starań, aby zadbać o całkowite zadowolenie naszych usługobiorców, dlatego każdy wynajem agregatów tynkarskich, szpachlarskich i malarskich poprzedzamy kompleksową kontrolą oraz pełnym testowaniem sprawności urządzenia do wypożyczenia. Wszystko po to, abyś mógł otrzymać od nas profesjonalny sprzęt, który świetnie spisze się nawet podczas intensywnej pracy. Zarówno w czasie malowania, jak i nakładania gładzi konieczna jest precyzja i niezawodność, dlatego nasza wypożyczalnia ma własne, bogate zaplecze maszyn do testowania.

Bez wątpienia wiele firm przed zakupem chętnie skorzysta z możliwości wypożyczenia specjalistycznego sprzętu, jakim jest agregat tynkarskiWynajem tego rodzaju urządzenia okaże się także doskonałym rozwiązaniem, kiedy planujesz wykończenie lub remont domu o dużej powierzchni albo placówki swojego przedsiębiorstwa. Przyrządy szpachlarskie do nakładania gładzi czy malowania wykorzystujące najnowsze technologie zagwarantują najwyższą jakość wykonanej pracy oraz trwałość powierzchni. Zaufaj profesjonalnej wypożyczalni!

Wypożyczalnia profesjonalnych agregatów malarskich i tynkarskich

Zanim zdecydujesz się skorzystać z naszego wsparcia, przejrzyj przygotowane zestawienie produktów dostarczanych przez wypożyczalnię Planeta Budowlana. Na własną rękę porównaj parametry i zastosowania. Zdecyduj, czego oczekujesz, abyśmy mogli skuteczniej doradzić w kwestii ewentualnych rozwiązań, decydując, jaki wybrać sprzęt do malowania czy agregat do gładzi. Wynajem urządzenia stanie się wówczas formalnością.

Już dziś przekonaj się, jak wiele możesz zyskać z naszym profesjonalnym wyposażeniem. Skontaktuj się z nami, a zadbamy o Twoje zadowolenie z wykonywanej pracy. Pomożemy Ci wybrać agregat do malowania lub gładzi, który po wypożyczeniu sprosta każdemu postawionemu przed nim zadaniu! Skorzystaj ze specjalistycznego wsparcia!

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.

    Twój koszyk jest pusty.