Zapytaj o cenę: tel. 721-222-117Zapytaj o cenę: tel. 721-222-117

Gwarancja jakości

Zapytaj o cenę: tel. 721-222-117Zapytaj o cenę: tel. 721-222-117

Gwarantujemy Ci jakość…

Planeta Budowlana powstała z myślą o sprostaniu najwyżej stawianym wymaganiom odnośnie konkurencyjnej ceny, najwyższej jakości obsługi i solidnym doradztwie.

Gwarancją najwyższej jakości zakupów na portalu Planeta budowlana jest wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, stałe doszkalania produktowe i techniczne, jak również nowoczesne i przystępne rozwiązania.

Starannie budowana i stale powiększająca się pozycja na rynku powstała dzięki bardzo dużemu zaangażowaniu całej Planety Budowlanej, jak również odpowiedzialności i rzetelności, którą się cechujemy.

Współpracujemy jedynie z najbardziej cenionym i największymi producentami agregatów malarskich i  maszyn budowlanych na świecie. Dzięki temu mamy gwarancję najwyższej jakości produktów, które posiadają wszystkie atesty i spełniają najbardziej prestiżowe normy.

Poznaj nasze najlepiej oceniane produkty

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.