Żyrafa do gładzi i gipsu, szlifierka do ścian

W tej kategorii naszego sklepu internetowego zgromadziliśmy szlifierki do szlifowania ścian i sufitów czyli tzw. żyrafy. Szlifierki żyrafy doskonale nadają się do szlifowania, skutecznie wspomagając i przyspieszając obróbkę przed malowaniem. Określenie “żyrafa” wzięło się stąd, że urządzenia te są wyposażone w specjalny wysięgnik, który pozwala na wykonywanie pracy bez potrzeby stawania na drabinie czy rusztowaniu, dlatego świetnie nadają się do wysokich pomieszczeń. Podobnie jak standardowa szlifierka, żyrafa budowlana do szlifowania ścian i sufitów zbudowana jest z obrotowej, napędzanej elektrycznie tarczy z głowicą, wysięgnika oraz silnika. Do szlifowania ścian i sufitów przy użyciu żyrafy wykorzystuje się papiery ścierne bądź siatki o różnej gradacji.

Wyświetlanie 1–16 z 80 wyników

Wszechstronne i praktyczne żyrafy budowlane

Znajdujące się w tej kategorii urządzenia pozwalają na przyspieszenie i poprawę szybkości i precyzji prowadzonych prac. Dzięki nim wyrównywanie powierzchni przebiega znacznie szybciej i dokładniej niż przy użyciu ręcznych narzędzi szlifierskich. Żyrafa budowlana do gładzi jest bardzo uniwersalna w zastosowaniu, ponieważ wykorzystuje się ją zarówno podczas niewielkich remontów, jak i przy dużych inwestycjach.
Proponujemy bardzo szeroki wybór szlifierek i żyraf budowlanych do szlifowania ścian i sufitów. Niezależnie od interesujących Cię parametrów i posiadanego budżetu, znajdziesz u nas model szlifierki żyrafy i żyrafy do ścian, który spełnia Twoje oczekiwania. Sprawdź zawartość tej kategorii, dobierz odpowiednie do Twoich potrzeb urządzenie i złóż zamówienie już teraz!

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.