Gładzie do szpachlowania

Gładź szpachlowa jest prostą do rozrobienia, gotową suchą mieszanką gipsu syntetycznego, wypełniaczy mineralnych i szerokiej gamy uszlachetniających i nadających wyjątkowe właściwości dodatków. Gładź szpachlowa cechuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża, wysoką plastycznością i opóźnionym czasem wiązania co pozwala na wysokim komfort pracy i szybkość jej wykonania.

Gładź szpachlowa umożliwia wykonywanie gładkich, jednolitych i maksymalnie odpornych na spękania powierzchni. Pozwala to Państwu na łatwe i szybkie dekoracyjnych powłok jak tapety, czy farby. Stworzona przez gładź powłoka bardzo ułatwia proces malowania i daje dużo precyzyjniejszy efekt końcowy, który cieszy oko przez wiele lat. Jesteśmy firmą chcącą w największym stopniu dbać o Państwa komfort życia, jak również o jakość natury, na której łonie będą Państwo spędzać wolny czas, dlatego też oferowane zaprawy są produktami w pełni ekologicznymi, nietoksycznymi i produkowanymi zgodnie ze najwyższymi standardami. Zapraszamy do zakupu tego i innych materiałów wykończeniowych, dzięki którym niewielkim kosztem i minimalnym nakładem pracy i czasu stworzą Państwo przytulne, tętniące życiem i zachęcające do relaksu wnętrza.

Gładzie szpachlowe

Wyświetlanie 1–16 z 32 wyników

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.