Drabiny budowlane, drabiny Faraone

Gdy pojawia się konieczność wejścia na powierzchnię na wysokości lub wykonania jakichś czynności powyżej poziomu gruntu, częstym wyborem są drabiny. W naszym sklepie budowlanym oferujemy je w bardzo wielu odmianach, o różnorodnych formach i wielorakim przeznaczeniu, dlatego jesteśmy przekonani, że bez względu na indywidualne wymagania każdy znajdzie odpowiedni model. O jakości oferowanych produktów decyduje m.in. marka producenta – firmy Faraone, której wyroby wyróżniają się doskonałym wykonaniem, funkcjonalnością i wszechstronnością.

Wyświetlanie 1–16 z 233 wyników

Szeroki wybór drabin budowlanych Faraone

Znajdujące się w naszym asortymencie drabiny budowlane mogą być z powodzeniem używane również do czynności domowych. Dobierając egzemplarz o niewielkiej liczbie (np. 2-3) nisko umieszczonych szczebli, można sprawnie sięgać w mieszkaniu czy garażu do wysoko zamontowanych półek, pod sufit, żeby wymienić żarówkę czy w celu zawieszenia dekoracji na ścianie. Z myślą o długotrwałej pracy warto zainwestować w sprzęt zapewniający maksymalną stabilność, tak aby przez kilka godzin móc bezpiecznie wykonywać zaplanowane działania. Ten warunek spełniają wyroby marki Faraone, która słynie z doskonałej jakości.

Z kolei nieco wyższe drabiny budowlane wyposażone w 3-6 stopni znajdują zastosowanie m.in. do prac malarskich. Pozwalają na pokrycie farbą nawet wysokich pomieszczeń, np. w niektórych obiektach przemysłowych czy kamieniach ze strzelistymi sufitami. Po tego rodzaju modele sięgają zarówno firmy, jak i osoby indywidualne, traktując je jako niezbędne wyposażenie domów jednorodzinnych, altanek, sadów, gospodarstw rolnych, obiektów działkowych czy garaży. Polecamy produkty Faraone, które są dostępne w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach.

Drabiny budowlane Faraone – solidność, stabilność i funkcjonalność

Największą wysokość osiągają natomiast drabiny budowlane kilkuelementowe, np. dwu- albo trzy-, które mogą rozkładać się nawet na kilkanaście metrów. Są przeznaczone do najbardziej zaawansowanych prac, np. montażowych, serwisowych albo sprzątających w miejscach, do których dostęp za pomocą innych metod jest niemożliwy lub bardzo utrudniony. W sprzedaży znajdują się także modele specjalistyczne, np. ewakuacyjne, przemysłowe czy kominowe. Decydując się na markę Faraone, można się spodziewać doskonałej jakości, funkcjonalności i trwałości każdego zakupionego produktu.

Przy wyborze sprzętu warto zwracać uwagę na przeznaczenie, ponieważ niektóre modele nadają się wyłącznie do użytkowania wewnątrz pomieszczeń, podczas gdy inne są uniwersalne i mogą być też wystawione na działanie czynników atmosferycznych. Ważnym elementem konstrukcji drabiny budowlanej Faraone są antypoślizgowe nakładki na szczeble, które zapewniają stabilność wchodzenia, schodzenia i wykonywania czynności na wysokościach. Dodatkowe rozwiązania wspomagające eksploatację to m.in. pasy zabezpieczające, dodatkowe wzmocnienia, poręcze do podtrzymywania się czy kółka jezdne. Serdecznie zapraszamy do wyboru spełniających różnorodne wymagania drabin budowlanych Faraone i zamawiania ich w naszym sklepie!

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.