Myjki ciśnieniowe - myjki wysokociśnieniowe spalinowe

W tej kategorii znajdują się wysokiej jakości myjki ciśnieniowe elektryczne i spalinowe, które sprzedajemy w naszych sklepach stacjonarnych oraz przez internet. Dzięki nim wyjątkowo szybko, skutecznie i precyzyjnie można wyczyścić różnego rodzaju powierzchnie, przedmioty czy urządzenia. Szeroki wybór urządzeń renomowanych marek, takich jak na przykład Euromair, czy Graco, pozwala na dobranie takiego modelu, który spełnia indywidualne potrzeby klienta i dysponuje wymaganymi parametrami, a jednocześnie odpowiada posiadanemu budżetowi. Dostarczamy sprzęt wyłącznie sprawdzonych, renomowanych marek, który jest objęty odpowiednimi certyfikatami i przeszedł niezbędne testy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Każda myjka ciśnieniowa jest przeznaczona zarówno do pracy mobilnej jak i stacjonarnej. W zależności od potrzeb, możliwe jest stosowanie myjek na wodę zimną lub ciepła, oraz użycie chemii czyszczącej. Polecamy zgromadzone w tej kategorii myjki wysokociśnieniowe profesjonalnym firmom budowlanym i każdemu, kto jest zainteresowany tego typu sprzętem.

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.