Myjki ciśnieniowe

Myjki ciśnieniowe spalinowe

W tej kategorii znajdują się wysokiej jakości myjki ciśnieniowe elektryczne i spalinowe, które sprzedajemy w naszych sklepach stacjonarnych oraz przez internet. Dzięki nim wyjątkowo szybko, skutecznie i precyzyjnie można wyczyścić różnego rodzaju powierzchnie, przedmioty czy urządzenia. Szeroki wybór urządzeń pozwala na dobranie takiego modelu, który spełnia indywidualne potrzeby klienta i dysponuje wymaganymi parametrami, a jednocześnie odpowiada posiadanemu budżetowi. Dostarczamy sprzęt wyłącznie sprawdzonych, renomowanych marek, który jest objęty odpowiednimi certyfikatami i przeszedł niezbędne testy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Każda myjka ciśnieniowa jest przeznaczona zarówno do pracy mobilnej jak i stacjonarnej. W zależności od potrzeb, możliwe jest stosowanie myjek na wodę zimną lub ciepła, oraz użycie chemii czyszczącej. Polecamy zgromadzone w tej kategorii myjki wysokociśnieniowe profesjonalnym firmom budowlanym i każdemu, kto jest zainteresowany tego typu sprzętem.

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.