Dysze i osprzęt do dysz

Dysze do agregatów malarskich i szpachlarskich i osprzęt do dysz

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy szeroki wybór akcesoriów, przeznaczonych do urządzeń służących do kładzenia mas szpachlowych i malowania ścian. Proponujemy m.in. różnego rodzaju i rozmiarów dysze do agregatów malarskich. Zgromadzone tu artykuły to rozwiązania kompatybilne z maszynami czołowych producentów, dzięki czemu każdy odnajdzie tu produkty, jakich potrzebuje. Jeśli poszukujecie Państwo takich części – zachęcamy do sprawdzenia oferty.

Wyświetlanie 1–16 z 248 wyników

Dysze i inne niezbędne akcesoria

W tym dziale zamieściliśmy szeroki wybór dysz do agregatów malarskich. Proponujemy ich różne rodzaje, pasujące do wielu modeli urządzeń pochodzących od renomowanych producentów. Wśród nich znajdują się m.in. produkty przeznaczone do maszyn:

  • powietrznych,
  • bezpowietrznych,
  • dostosowanych wyłącznie do kładzenia masy szpachlowej.

To istotne, aby zakupić akcesorium kompatybilne z posiadanym sprzętem, jak i dopasowane do określonego celu. Wynika to z faktu, że rozmiary tych elementów wpływają m.in. na wydajność natrysku – np. im większy otwór, tym więcej materiału trafia na daną powierzchnię. Obok różnego rodzaju dysz do agregatów malarskich, proponujemy także szereg innych akcesoriów, które mogą poprawić ich pracę.

Wśród nich znajdziecie Państwo m.in. różnego rozmiaru nakrętki do tych końcówek i osłony do nich. Te niewielkie produkty skutecznie zabezpieczają je przed uszkodzeniami mechanicznymi i przed zanieczyszczeniami, pozwalają na montaż i demontaż ich bez użycia specjalnych narzędzi, odprowadzają ładunki elektrostatyczne oraz pozwalają regulować kształt i szerokość strumienia. A to wciąż nie wszystkie artykuły przeznaczone do różnego rodzaju końcówek agregatów malarskich.

Jak wybrać takie produkty do urządzenia?

Z czasem końcówka pistoletu będzie wymagała wymiany. Przejawy, że najwyższa na to pora, to m.in. nierówny strumień, zmniejszenie wydajności i straty materiału. Aby wybrać prawidłowy typ i rozmiar dyszy do agregatów malarskich, trzeba wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników.

Przede wszystkim akcesoria te dobiera się do rodzaju i modelu urządzenia, z którym ma współpracować. Koniecznie trzeba uwzględnić m.in. wydajność końcówki, by odpowiadała mocy sprzętu, gdyż np. zbyt duża może doprowadzić do jej uszkodzenia. Równie istotnym czynnikiem będzie typ i gęstość materiału natryskiwanego z pomocą konkretnej maszyny. Dlatego dużą rolę odgrywa właściwy rozmiar dyszy. Im on większy – tym gęstsza masa przez niego przejdzie. Właściwie dobrany element do farby czy masy szpachlowej pozwala lepiej kontrolować strumień, zapewnia lepszą wydajność pracy, a także zmniejsza straty materiału.

W praktyce więc często okazuje się, że przydaje się kilka tych akcesoriów, aby wykonać poszczególne zadania. Poza tym należy pamiętać, że dysza do agregatu malarskiego musi również zapewniać pożądaną szerokość i kształt pasa natrysku, uzależnionego od jej kąta i odległości od powierzchni.

Dlaczego warto wybrać produkty dostępne w tym miejscu?

Można wymienić kilka argumentów, przemawiających za tym, aby zamówić różne rodzaje i rozmiary dysz do agregatów malarskich właśnie u nas. Przede wszystkim – stawiamy na produkty renomowanych marek. Starannie selekcjonujemy artykuły, jakie trafiają do prezentowanego asortymentu, aby klienci mieli do wyboru wyłącznie najlepsze rozwiązania. Ponadto – dzięki szerokiemu katalogowi znajdującemu na tej stronie, każdy odszuka potrzebne akcesorium. A jeśli dopiero stoicie Państwo przed wyborem takiego sprzętu dla swojej firmy – z pewnością dużym atutem przedstawionej oferty będzie fakt, że tego typu maszyny również można nabyć w naszym sklepie internetowym.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Dlatego zachęcamy do bliższego zapoznania się z proponowanym na tej stronie asortymentem. W tym miejscu z pewnością odnajdziecie Państwo odpowiedni dla siebie rodzaj dyszy do agregatów malarskich, jak i w określonym rozmiarze. W przypadku zaś pytań lub wątpliwości dotyczących tych produktów – obsługa udzieli odpowiedniej pomocy. Chętnie wspieramy klientów w odnajdywaniu właściwych dla ich potrzeb części. Zapraszamy do składania zamówień i do kontaktu!

Zobacz więcej: Pompy i sprzęt do pomp | Statory i rotory Euromair | Zbiorniki do farb i gładzi | Pistolety | Dysze i osprzęt do dysz | Filtry do pistoletu | Filtry do agregatów | Uchwyty dysz, głowice | Węże i osprzęt do węży | Przedłużki | Oleje | Preparaty konserwujące | Zestawy naprawcze | Wałki i osprzęt do wałków

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.

    Twój koszyk jest pusty.