Produkty marki Graco - hydrauliczne agregaty spalinowe i części marki Graco

Amerykański koncern GRACO Inc., istnieje na rynku od 1926 roku. Firma, należąca do czołowych producentów elementów i systemów transferu płynów na świecie, tworzy rozwiązania do do mierzenia, tłoczenia, dozowania, sterowania oraz aplikacji płynów i materiałów lepkich używanych do smarowania, malowania, uszczelniania, wypełniania, formowania , w zastosowaniach komercyjnych i przemysłowych.
Jedną z najważniejszych gałęzi w produkcji urządzeń firmy GRACO są urządzenia do aplikacji farb, aplikacji lakierów, aplikacjiklejów, aplikakcji mas szpachlowych i innych mas budowlanych. Agregat malarski Graco, jak i inne hydrodynamiczne urządzenia natryskowe tej firmy umożliwiają podawanie dużej ilości farby przy zachowaniu dużej żywotności i jednocześnie niskich kosztów eksploatacji.

Agregaty malarskie Graco to nie jedyny rodzaj działania firmy – koncern budowlany oferuje również pełną gamę części zamiennych i akcesoriów oraz pomoc techniczną w wielu językach. Jeśli szukasz takich urządzeń jak agregat malarski, agregat szpachlarski, agregat malarsko-szpachlarski, malowarka drogowa, turbina HVLP, myjka ciśnieniowa, pompa lakiernicza, ta marka posiada urządzenia z każdej z tych grup.

Wyświetlanie 1–16 z 449 wyników

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.