Gipsy budowlane

Gipsy budowlane

Gips budowlany jest materiałem przeznaczonym do szpachlowania i wyrównywania ścian i sufitów wewnątrz budynków. Służy również do wykonywania gładzi gipsowych na wszelkich podłożach mineralnych, jak też do łącznia płyt gipsowo kartonowych. Różnorodność rodzajowa, właściwościowa i przeznaczeniowa gipsów stosowanych w budownictwie pozwala na dopasowanie odpowiedniej zaprawy do jej przeznaczenie, tak by jak najlepiej spełniała swoje zadanie.

Gips budowlany jest zazwyczaj połączony z specjalistycznie dobranymi wypełniaczami mineralnymi i środkami modyfikującymi, dzięki czemu pozwala na znaczne poszerzenie jego pozytywnych właściwości. Gips budowlany jest materiałem wyjściowym czy produkcji gipsów szpachlowych, klejów gipsowych i spoin tynkarskich.
W zależności od wyboru rodzaju gipsu można go stosować zarówno na sucho, jak i na mokro. Gips syntetyczny charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami wytrzymałościowym, co pozwala używać go w miejscach narażonych na ściskanie i duże obciążenia. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą oferowanych gipsów, szpachli i klejów, które gwarantują łatwość stosowania, trwałość na lata i konkurencyjną cenę.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Zobacz więcej: Gładzie szpachlowe | Gipsy budowlane | Tynki gipsowe | Kleje | Masy szpachlowe | FINISZ

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.

    Twój koszyk jest pusty.