Agregaty szpachlarskie - maszyny do nakładania gładzi, szpachlowania

Zgromadzone w tej kategorii agregaty to doskonała alternatywa dla tradycyjnego szpachlowania ścian. Metoda tradycyjna jest bardzo pracochłonna, czasochłonna i wymaga olbrzymiego doświadczenia pracowników, a także odpowiedniego materiału. Maszyny szpachlarskie są idealne w firmach remontowo-budowlanych, gdzie szybkość, precyzja i wygoda są bardzo ważne. idealnie sprawdzają się do nakładania gładzi zarówno gotowych, jak i prefabrykowanych.

Wyświetlanie 1–16 z 49 wyników

Warto kupić Agregat szpachlarski

Decydując się na zakup agregatu szpachlarskiego, warto postawić na sprzęt profesjonalny, oryginalny, pochodzący od sprawdzonego dostawcy. Agregat taki powienien posiadać wszelkie gwarancje i certyfikaty, wymagane na większości budów. Przy zakupie agregatu szpachlarskiego istotny jest dobór odpowiedniego urządzenia, w zależności od rodzaju natryskiwanego materiału, sposobu podawania i aplikacji, a także wielkości realizowanych inwestycji. Decydując się na zakup agregatu do gładzi u nas, kupują Państwo nie tylko sprzęt, ale całą obsługę posprzedażową związaną z tym sprzętem – doradztwo techniczne, serwis, sprzęt zastępczy, dostępność części i akcesoriów – te aspekty często są ważniejsze niż sama cena sprzętu. To wszystko znajdziecie u nas!

Podstawowym zadaniem, które spełniają oferowane w naszym sklepie agregaty do nakładania gładzi, jest szpachlowanie, jednak w przeważającej części są to maszyny na tyle uniwersalne, że z powodzeniem można je wykorzystać również do innych prac. Modele malarsko-szpachlarskie (wyposażone w pompy tłokowe) polecamy także do malowania, a niektóre agregaty szpachlarskie (te z pompami ślimakowymi) możemy także wykorzystać do cieższych materiałów, jak tynki czy hydroizolacje. Precyzja aplikacji, szybkość i prostota szpachlowania – to główne zalety agregatów do gładzi. Agregaty i maszyny do szpachlowania mają zastosowanie na średnich i dużych inwestycjach, gdzie znacząco skracają czas pracy, a szpachlowanie z ich pomocą wymaga o wiele mniejszego wysiłku niż w przypadku nakładania gładzi ręcznie czy wałkiem.

Gładź gotowa czy sypka, agregat ze zbiornikiem czy z układem ssącym, dobór odpowiedniego węża, dyszy czy parametrów – służymy fachowym doradztwem i pomocą!

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.