Tynki cementowe

Tynki cementowe

Tynki cementowe są dokładnie dobraną mieszanką cementu, piasku i wody. Tynki cementowe są stosowane głównie na sufitach i ścianach pomieszczeń najbardziej narażonych na niekorzystne działanie wilgoci i pary wodnej, jak łazienki, kuchnie, pralnie, czy łaźnie. Są one bardzo odporne na uszkodzenia i dzięki wysokim właściwością paroprzepuszczalnym eliminują powstawanie nieprzyjemnych grzybów, czy pleśni.

Tynki te są bardzo wszechstronną masą, która idealnie sprawdza się na wielu różnych podłożach jak podłoża mineralne, czyli ściany i sufity z betonu zwykłego, betonu komórkowego, cegły, pustaków ceramicznych, płyt wiórowo-cementowych, tynków cementowo-wapiennych, a także powierzchnie gipsowe. Oferowane przez nas tynki mogą być elementem wykończeniowym i ostatecznym okładanej powierzchni, jak również stanowić podłoże do wykonywania dalszych prac dekoracyjnych np.: malowanie, tapetowanie, czy pokrywanie bardzo estetycznym tynkiem mineralnym nadającym wnętrzu bardzo oryginalny charakter. Tynk cementowy jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne, co pozwala Państwu zaoszczędzić swój czas i koszty na częste odnawianie, nie rezygnując przy tym z komfortu estetycznego. Korzystna cena na tynki oferowana teraz w naszym sklepie zachęca do renowacji pomieszczeń. Niskim kosztem i małym nakładem pracy mogą Państwo odświeżyć wnętrze i cieszyć się jego relaksującym wyglądem i świeżością.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Zobacz więcej: Tynk mineralny | Tynki dekoracyjne | Tynki cementowe | Tynki cementowo-wapienne | Tynki gipsowe

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.

    Twój koszyk jest pusty.