Tynki cementowo-wapienne

Tynki cementowo-wapienne

Tynki cementowo- wapienne stosuje się do ręcznego lub maszynowego wykonywania tradycyjnych pokryć tynkarskich na różnego typu podłożach. Tynki te idealnie nadają się do powierzchni murowanych z cegły, gazobetonu, keramzytobetonu i innych podłoży mineralnych. Oferowane przez nas tynki są bardzo wydajnym, praktycznym w użyciu i o bardzo dobrej przyczepności materiałem, dzięki czemu pozwalają na oszczędności na ilość potrzebnego produktu, jak również na Państwa cennym czasie.

Tynki cementowo- wapienne są stosowane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń, spełniając doskonale swoją rolę w obydwu miejscach, ponieważ cechują się mrozo- i wodoodpornością. Często stosowane są jako wyprawa tynkarska w piwnicach, łazienkach, garażach oraz jako podkład pod tynki szlachetne. Pragnąć zapewnić Państwu produkt najwyższej jakości posiadamy w swojej ofercie materiały jedynie najlepszych firm na rynku. Stałe udoskonalanie, kontrola jakości na każdym etapie produkcji i transportu pozwala nam dawać gwarancję niezawodności zakupionych u nas materiałów. Wiemy jak bardzo istotne jest, by wybierany przez Państwa produkt, by najwyższej jakości i dawał satysfakcje najlepiej wydanych pieniędzy. Codziennie wprowadzamy nowe obniżki i promocje, by minimalizować Państwa wydatki, a maksymalizować zyski. Bo Klient jest dla nas najważniejszy.

Wyświetlanie jednego wyniku

Zobacz więcej: Tynk mineralny | Tynki dekoracyjne | Tynki cementowe | Tynki cementowo-wapienne | Tynki gipsowe

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.

    Twój koszyk jest pusty.