Tynk wewnętrzne

Tynk wewnętrzne

Tynki wewnętrzne są stosowane do prac końcowych w pomieszczeniach różnego typu jak pokoje, kuchni, czy łazienki. Pozwalają one stworzyć bardzo gładkie i równe powierzchnie, będące jednocześnie powłoką paroprzepuszczalną, dzięki czemu eliminują powstawanie niekorzystnych korozji mikrobiologicznych. Mogą one również służyć jako podłoże pod dalsze prace dekoracyjne, jak malowanie, czy tapetowanie wyszukanym wzorem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Tynki wewnętrzne nadając powierzchniom wysokie właściwości przyczepności sprzyjają łatwemu i komfortowemu nakładaniu wymarzonych kolorów farb. Kolejną funkcją spełniana przez tynki wewnętrzne jest poprawa izolacyjności termicznej, dźwiękochłonnej i przeciwpożarowej. Pozwala to na poczucie większego bezpieczeństwa w pomieszczeniach, a co za tym idzie możliwością przyjemnego i relaksującego spędzania czasu w komfortowym otoczeniu. Pragnąc w pełni zadbać o jakość produktów, na każdym etapie transportu i magazynowania kontrolujemy funkcjonowanie tych procesów, by zakupiony u nas produkt, by w pełni jakościowy, nie skawalony, posiadający wszystkie właściwości nadane mu w procesie produkcji. Komfort zakupów i terminowość dostaw jest naszym priorytetem, bo chcemy razem z Państwem tworzyć wnętrza przynoszące ukojenie i spokój. A gwarancja tego efektu jest jakościowy produkt dostępny w naszej ofercie, jak również około sprzedażowa przyjemność zakupów, którą zapewniamy.

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.