Tynki gipsowe

Tynki gipsowe

Tynk gipsowy jest wyspecjalizowaną zaprawą przeznaczoną do ręcznego jak też maszynowego wykonywania jednowarstwowych wypraw tynkarskich w pomieszczeniach suchych i nie narażonych na duże zawilgocenie. Jego skład opiera się na gipsie, wypełniaczach mineralnych i najnowszej generacji dodatkach modyfikujących, dzięki którym jego konsystencja jest plastyczna i idealnie przyczepna do podłoża.

Nadaje ona trwały i jednolity efekt pokrytej powierzchni. Dodatkowym plusem tynków gipsowych oferowanych w naszym sklepie jest ich podwyższona termoizolacyjność, przy niezmiennie wysokiej paroprzepuszczalności. Dzięki łatwości nakładania i rozprowadzania wybierając tynki gipsowe zaoszczędzają Państwo swój cenny czas. Jego różnorodność pozwala dopasować się do stosowania na wszelkiego typu podłożach jak gips, beton, beton komórkowy, cegły ceramiczne, czy cegły wapienno-piaskowe. Kupując tynk gipsowy zaoszczędzają Państwo na ilości materiału, ponieważ w pełni efektownie sprawdza się przy jednowarstwowym nakładaniu. Wychodząc Państwu naprzeciw proponujemy go teraz w bardzo korzystnej cenie, która pozwoli w pełni cieszyć się z wykańczania, czy remontowania wymarzonego domu lub mieszkania. Tynki gipsowe dają możliwość nadania ścianom świetlistego wyglądu, w każdym miejscu, gdzie tylko Państwo chcą.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Zobacz więcej: Tynk mineralny | Tynki dekoracyjne | Tynki cementowe | Tynki cementowo-wapienne | Tynki gipsowe

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.

    Twój koszyk jest pusty.