Kleje

Kleje gipsowe

Kleje te są przede wszystkim przeznaczone do mocowania płyt gipsowo-kartonowych do ścian. Kleje gipsowe idealnie nadają się również do montażu innych elementów gipsowych oraz materiałów izolacyjnych do ścian wewnętrznych. Klej cechuje się bardzo dobrą przyczepnością do różnego rodzaju podłoży, jak cegły, pustaki ceramiczne, bloczki wapienno- piaskowe, beton zwykły i komórkowy.

Kleje gipsowe są starannie dobrną, suchą prefabrykowaną mieszanką gipsową przewidzianą do samodzielnego przygotowania bezpośrednio przed zastosowaniem. Proces ten jest bardzo łatwy i szybki, ponieważ wykorzystujący jedynie wodę. Przedłużony moment wiązania i czas otwarty pozwala na dostosowanie trybu pracy do warunków, co eliminuje błędy wykonawcze i pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek, co daje najlepszy efekt końcowy. Kleje gipsowe dostępne w naszej ofercie są najlepszymi zaprawami klejowymi na rynku. Współpraca jedynie z największymi producentami chemii budowlanej pozwala nam dać Państwu gwarancję doskonałego wyboru i jakości utrzymującej się wiele lat.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Zobacz więcej: Gładzie szpachlowe | Gipsy budowlane | Tynki gipsowe | Kleje | Masy szpachlowe | FINISZ

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.

    Twój koszyk jest pusty.