Jezdne

W tej kategorii proponujemy solidne, trwałe i wytrzymałe rusztowania jezdne, które znajdują zastosowanie do wielu czynności wykonywanych na wysokościach. Wykorzystuje się je do prac budowlanych, montażowych, instalacyjnych, serwisowych i innych w przestrzeniach zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. To uniwersalne konstrukcje zaprojektowane i wyprodukowane z naciskiem na bezpieczeństwo, nadające się do zastosowania nawet w trudnych i zmiennych warunkach pogodowych.

Wyświetlanie 1–16 z 75 wyników

Wśród najważniejszych zalet, które przemawiają za użyciem proponowanych w tej kategorii rusztowań, jest ich stabilność i mobilność. Ponieważ zostały wyposażone w mechanizmy jezdne, bez potrzeby demontażu i ponownego montażu można zmieniać ich lokalizację. Przekłada się to na oszczędność czasu i poprawia wydajność pracy. W naszej ofercie znajdują się tradycyjne rusztowania jezdne, rusztowania kompaktowe ze składaną ramą modułową, ze schodami lub bez oraz ze zróżnicowaną szerokością i długością blatu roboczego. Zapraszamy do składania zamówień!

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.