Jezdne

Rusztowania jezdne, rusztowanie aluminiowe jezdne

Oferujemy solidne, trwałe i wytrzymałe rusztowania jezdne, które znajdują zastosowanie do wielu czynności wykonywanych na wysokościach. Wykorzystuje się rusztowania do prac budowlanych, montażowych, instalacyjnych, serwisowych i innych w przestrzeniach zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. To uniwersalne aluminiowe konstrukcje zaprojektowane i wyprodukowane z naciskiem na bezpieczeństwo, nadające się do zastosowania nawet w trudnych i zmiennych warunkach pogodowych.

Wyświetlanie 1–16 z 29 wyników

Rusztowanie jezdne – jakie są zalety?

Wśród najważniejszych zalet, które przemawiają za użyciem proponowanych w tej kategorii rusztowań jezdnych, jest ich stabilność i mobilność. Ponieważ zostały wyposażone w mechanizmy jezdne, bez potrzeby demontażu i ponownego montażu można zmieniać ich lokalizację. Przekłada się to na oszczędność czasu i poprawia wydajność pracy. W naszej ofercie znajdują się tradycyjne rusztowania jezdne, rusztowania kompaktowe ze składaną ramą modułową aluminiową, ze schodami lub bez oraz ze zróżnicowaną szerokością i długością blatu roboczego. Zapraszamy do składania zamówień!

Rusztowanie jezdne aluminiowe

Niezawodne i mobilne rusztowanie jezdne to idealne wyposażenie dla każdego profesjonalisty, który potrzebuje trwałego, łatwego w obsłudze i wszechstronnego rozwiązania do pracy na wysokości. Produkty przenośne są bardzo przydatne przy każdej pracy, w której stojaki muszą być kilkakrotnie przesuwane. Można nimi wygodnie sterować nawet na małych przestrzeniach. Idealnie nadają się one do pracy na dużych powierzchniach, takich jak ściany budynków.

Ruchome podstawy zapewniają większą elastyczność i bezpieczeństwo podczas pracy na wysokości. W ofercie Planety Budowlanej znajdują się wysokiej jakości konstrukcje aluminiowe, które doskonale spełniają swoje zadania w każdych warunkach.

Niezawodne i profesjonalne rusztowanie aluminiowe

Dzięki niezwykle wytrzymałemu materiałowi rusztowania jezdne z naszej oferty będą służyły swoim użytkownikom przez lata. Aluminium jest wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne i korozję, a także znosi warunki atmosferyczne. Dlatego narzędzia wykonane z tego materiału mogą być używane o każdej porze roku. Profesjonalne stojaki do pracy na wysokości charakteryzują się doskonałą stabilnością, co wpływa na bezpieczeństwo pracy. Posiadają bardzo mocne i szerokie platformy robocze. Funkcjonalne łączenia zapewniają szybkie i wygodne otwieranie i składanie. Regały po złożeniu nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu można je wygodnie przechowywać lub transportować np. w samochodzie. Spód aluminiowych ram posiada stałe kółka, które umożliwiają sprawne poruszanie się całej konstrukcji. Wszystko po to, aby praca z naszymi urządzeniami była jak najbardziej wygodna i bezpieczna.

Praktyczne i wszechstronne rusztowania do pracy na wysokości

Starannie dobrany wybór ruchomych wież regałowych obejmuje modele, które można otwierać na wiele innych sposobów poza normalnym użytkowaniem. Poszczególne elementy wszechstronnych zestawów mogą być używane jako drabiny wolnostojące, drabiny pochyłe lub platformy robocze. Dlatego rusztowanie aluminiowe doskonale sprawdza się w pracach remontowych, budowlanych, wykończeniowych i remontowych, a także pracach ogrodniczych czy artystycznych. Mogą być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Wysoką jakość prezentowanych regałów aluminiowych potwierdza również spełnienie europejskich norm bezpieczeństwa i wytrzymałości.

W przypadku niektórych rusztowań z naszej oferty istnieje możliwość rozbudowy pewnej konstrukcji o dodatkowe elementy, które również znajdują się w naszej ofercie. Do wybranych modeli można dokupić dodatkowe akcesoria.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące rusztowań aluminiowych jezdnych lub zamówienia – skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego modelu i udzielimy więcej informacji na temat konkretnego produktu.

Zobacz więcej: Akcesoria do rusztowań | Jezdne | Robocze | Składane | Systemowe

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.

    Twój koszyk jest pusty.