Napęd hydrauliczny

Agregaty malarsko – szpachlarskie z napędem hydraulicznym

Bardzo ważną grupą agregatów do malowania i szpachlowania są agregaty z napędem hydraulicznym. Agregaty takie zbudowane są z 3 głównych elementów:
– silnik zasilający (elektryczny 230v, trójfazowy lub spalinowy)
– pompa hydrauliczna
– pompa farby
Silnik zasilający napędza pompę hydrauliczną która spręża olej pod bardzo wysokim ciśnieniem. Sprężany olej poprzez specjalny przerzutnik hydrauliczny napędza pompę materiałowa.
Główne cechy takich maszyn to:
– wysoki skok tłoka
– pompy malarskie o dużej wydajności
– bardzo trwała budowa

Pozostałe Zalety:
– najmocniejszy agregat z napędem hydraulicznym do natrysku ciężkich materiałów (szpachle, masy bitumiczne i ciężkie antykorozje typu FLAME.
– najbardziej wydajny, trwały, bezawaryjny agregat do natrysku najcięższych materiałów a przede wszystkim o największej wydajności (powyżej 5 l/min).
– może pracować do 4 pistoletów
– maszyna pozbawiona zbędnej elektroniki, typowe urządzenie mechaniczne, przystosowane do pracy przy największych obciążaniach i w najtrudniejszych warunkach.

Wady:
– przez specjalną budowę i ilość elementów maszyna waży ok. 60 kg, przez co wnoszenie i znoszenie agregatu wymaga 2 osób

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Zobacz więcej: Napęd mechaniczny | Napęd hydrauliczny

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.