DeWalt tools

W ciagu ponad 90 lat DEWALT zdobyl najwyzsze uznanie w dziedzinie projektowania i produkowania maszyn stacjonarnych i pólstacjonarnych do obróbki drewna i metalu.
W 1923 roku Raymond DEWALT opracowal i wyprodukowal pierwsza pilarke ramieniowa. Pilarki te, az do dzisiaj, w swoich regularnie udoskonalanych wersjach, sa wiodace pod wzgledem funkcjonalnosci, precyzji i wytrzymalosci. Byl to poczatek sukcesu wsród profesjonalnych uzytkowników: mocne, precyzyjne, wytrzymale i niezawodne.
Zólto-czarna kolorystyka jest znakiem towarowym Profesjonalnych Elektronarzedzi i Akcesoriów DEWALT.
Wieloletnie doswiadczenie i wiedza techniczna na najwyzszym poziomie sa u podstaw wszystkich konstrukcji elektronarzedzi profesjonalnych DEWALT. Firma jest wiodaca na rynku amerykanskim a w ostatnich latach jest jednoczesnie najbardziej dynamicznie rozwijajaca sie marka elektronarzedzi na swiecie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.