Firma Collomix zlokalizowana w niemieckim Geimerscheim, zatrudnia ponad 80 wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu wiele rozwiązań technologicznych Collomix osiągneło status patentu.
Głównym celem firmy Collomix jest usprawnianie i przyspieszenie procesu mieszania materiałów budowlanych. Firma Collomix przez przeszło 30 lat działalności stała się liderem wśród producentów systemów mieszających dedykowanych zarówno dla profesjonalnych firm, jak i majsterkowiczów. Dzięki szerokiej ofercie ręcznych i stacjonarnych mieszarek oraz różnego rodzaju osprzętu Collomix spełnia wzelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Cechy jakimi określa sie markę Collomix to długi okres eksploatacji i niezawodność i to w najcięższych warunkach. W ofecie firmy collomix znajdziecie ręczne mieszadła jednobegowe, mieszadła dwubiegowe, stacjonarne urządzenia mieszające
Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów do produkcji okres gwarancji na urządzenia mieszające Collomix został wydłużony do 3 lat. Wykwalifikowana obsługa serwisowa zapewnia najwyższą jakość napraw zarówno gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Mieszarki, mieszadła Collomix - sprzęt budowlany marki Collomix

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.