Odkurzacze

Odkurzacze FLEX - odkurzacze budowlane marki Flex

Wybierz odkurzacze FLEX i zadbaj o czystość w trakcie i po zakończeniu prac wykończeniowych! Oferujemy szeroki wybór najwyższej jakości modeli renomowanego niemieckiego producenta, które charakteryzują się wysoką wydajnością ssania i mogą pracować na sucho oraz na mokro. Ilość zalet przedstawionego sprzętu sprawia, że jego zakup to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Do produkcji wykorzystano wysokogatunkowe, odporne na uszkodzenia tworzywo sztuczne, dzięki czemu urządzenie jest równocześnie lekkie i wytrzymałe. Konstrukcja wyposażona jest w zintegrowany płaski filtr, który pozostaje suchy w każdych warunkach, a jego czyszczenie odbywa się w sposób automatyczny. Takie rozwiązanie zapewnia stały, bezawaryjny tryb pracy odkurzaczy FLEX nawet podczas intensywnej eksploatacji. Na uwagę zasługują także zaawansowane, wysokogatunkowe komponenty. Silnik napędowy dzięki dmuchawie Bypass ma zapewnione optymalne chłodzenie. Z kolei przyłącze do węża giętkiego z blokadą uniemożliwiającą przypadkowe odłączanie się tego elementu podczas pracy eliminuje ryzyko ekspozycji na działanie szkodliwych dla zdrowia pyłów. Odkurzacze firmy Flex ,, zwłaszcza model Flex S44 w szczególności nadają się przy pracy z żyrafami w trakcie szlifowania ścian i sufitów.

W sprzedaży mamy pojedyncze urządzenia, zestawy z dodatkowymi akcesoriami, a także materiały eksploatacyjne takie jak worki czy adaptery.

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.