Co wiemy o marce FLEX?

Marka flex

Marka FLEX została założona w Stuttgart-Bad Cannstatt przez Hermanna Ackermanna i Hermanna Schmitta 7 grudnia 1922 r.

FLEX jest jedną z najlepszych firm produkujących elektronarzędzia na rynku. Pierwszym produktem opracowanym przez inżynierów FLEXA była szlifierka ręczna MS 6 z wałem giętkim FLEXible Welle. Pod koniec lat dwudziestych wałek giętki został zastąpiony przekładnią kątową.

W 1954 roku firma jako pierwsza wprowadziła na rynek szybkoobrotową szlifierkę kątową o oznaczeniu typu DL 9, a w 1997 FLEX jako pierwszy producent elektronarzędzi w EUROPIE zrewolucjonizował procesy pracy malarzy, tynkarzy, tynkarzy oraz wielu innych branż wprowadzając szlifierkę do obróbki ścian i sufitów popularnie do dziś zwaną żyrafą.

Jakie produkty oferuje firma FLEX?

Do najbardziej rozpoznawalnych FLEXA produktów na rynku należą szlifierki kątowe, szlifierki do kamienia oraz betonu, polerki, żyrafy, odkurzacze, narzędzia pomiarowe, wiertarki oraz wkrętarki.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki FLEX. Zobacz narzędzia flex w naszej ofercie!

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.