Punkt Handlowy : Kraków

ul.Przewóz 21 , Kraków, 30-716 Małopolskie, Polska

krakow@planeta-budowlana.pl , infolinia: +48 721 222 117

Zapraszamy od Poniedziałku do Piątku  w godzinach: od 7.00 do 17.00


Dział Handlowy:

Paweł Buliszak

kom.: +48 605 159 703

pawel@agregaty-malarskie.pl

Serwis / Wypożyczalnia:

Jarosław Pastor

kom.: +48 605 508 201

krakow@planeta-budowlana.pl

Planeta Budowlana – odwiedź nasz sklep w Krakowie

Uwzględniając specyfikę branży budowlano-remontowej, zapewniamy dostęp do wysokiej klasy narzędzi oraz materiałów, stanowiących synonim jakości oraz wydajności. Planeta Budowlana to miejsce w Krakowie, gdzie znajdą Państwo solidne elektronarzędzia zaprojektowane z myślą o intensywnej eksploatacji na placach budowy. W sklepie zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum miasta, przy wsparciu doświadczonych doradców, skompletują Państwo niezbędne artykuły do prac konstrukcyjnych, wykończeniowych oraz remontowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego centrum zaopatrzenia.

Elektronarzędzia – sprzęt do wykonywania różnych prac budowlanych

Dzięki zaawansowanym systemom elektronarzędzia gwarantują użytkownikowi wysoki stopień bezpieczeństwa podczas pracy. Ergonomicznie zaprojektowane uchwyty zapewniają wysoki komfort nawet podczas wykonywania wielogodzinnych prac na budowie. Jednocześnie wytrzymałe konstrukcje i solidne korpusy chronią sprzęt, który oferuje sklep budowlany w Krakowie przed skutkami intensywnej eksploatacji oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Obszerna kategoria dostępnych w naszym sklepie budowlanym elektronarzędzi sieciowych oraz akumulatorowych obejmuje sprzęt umożliwiający:

 • precyzyjne cięcie drewna, tworzyw sztucznych, metalu, gresu, ceramiki, betonu, ale również styropianu, wełny mineralnej oraz innych materiałów,
 • sprawne wiercenie otworów o różnych średnicach w cegle, betonie, płytach gipsowo-kartonowych,
 • bezpieczne skuwanie tynków, wykonywanie bruzd na przewody,
 • szlifowanie oraz polerowanie rozmaitych powierzchni w celu przywrócenia im pierwotnego wyglądu oraz właściwości,
 • szybkie mieszanie farb, przygotowywanie zapraw, klejów i gładzi na placu budowy,
 • odnawianie stolarki okienno-drzwiowej, usuwanie łuszczących się powłok malarsko-lakierniczych,
 • wykonywanie wszelkich prac montażowych, wymagających użycia wkrętarki lub klucza udarowego.

Narzędzia budowlane niezbędne na każdej budowie

Swoją ofertę kierujemy do fachowców, którzy oczekują maszyn i rozwiązań łączących ponadprzeciętną trwałość, wydajność oraz bezproblemową obsługę. Przykładem eksperckiego podejścia jest bez wątpienia nasza bogata oferta agregatów malarskich, malarsko-szpachlowych oraz szpachlarskich. Maszyny natryskowe cenionych w branży remontowej marek, takich jak KALETA, Graco, Airlessco, czy Euromair, umożliwiają szybką i precyzyjną aplikację farb, lakierów, tynków, gładzi oraz innych typów chemii na rozmaitych powierzchniach, ułatwiając terminową realizację zleceń.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm budowlanych, oprócz sprzedaży, nasz krakowski sklep proponuje również wynajem oraz leasing urządzeń natryskowych, zapewniając optymalnie dopasowany zakres usług oraz formę finansowania.

Chemia budowlana do prac remontowych i wykończeniowych

W naszym centrum zaopatrzenia wykonawców w Krakowie znajdą Państwo rozległy katalog chemii, niezbędnej na różnych etapach prac na budowie oraz przy wykończeniach. W atrakcyjnych cenach oferujemy produkty budowlane dostępne w ilościach hurtowych, takie jak m.in.:

 • występujące w wielu kolorach matowe, połyskujące lub satynowe farby do wnętrz i elewacji,
 • elastyczne, mrozoodporne kleje montażowe do płytek ceramicznych, gresu, kamienia naturalnego, styropianu, oraz innych materiałów,
 • dostępne w różnych wariantach zaprawy tynkarskie, gładzie gipsowe i masy szpachlowe,
 • tynki dekoracyjne do tworzenia strukturalnych form na elewacjach,
 • preparaty gruntujące, impregnujące, ochronne, hydroizolacyjne,
 • oleje, lakiery, bejce do ochrony powierzchni drewnianych i metalowych.

Szeroki wybór produktów w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem doradców pracujących w naszym sklepie w Krakowie to gwarancja perfekcyjnego dopasowania chemii budowlanej do rodzaju prac remontowych i wykończeniowych.

Planeta Budowlana – hurtownia polecana przez fachowców

Współpracujemy z topowymi producentami, oferującymi materiały i narzędzia powszechnie doceniane w branży remontowej. Można u nas wybrać sprzęt oraz chemię, spełniające rygorystyczne standardy jakości oraz bezpieczeństwa. Zapraszamy do zakupów w sklepie Planeta Budowlana, jak również do składania zamówień online. Asortyment klasy premium, kompleksowe wsparcie oraz przystępne ceny to tylko niektóre powody, by odwiedzić nasze centrum mieszczące się przy ul. Przewóz 21 w Krakowie.

Zobacz:

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.

  Twój koszyk jest pusty.