Punkt Handlowy: Gdańsk-Osowa

ul. Zeusa 61, Gdańsk-Osowa, Gdańsk-Osowa, 80-299 Pomorskie, Polska
Zapraszamy od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

gdansk@planeta-budowlana.pl, infolinia: +48 721 222 117

Dział Handlowy:

Dawid Zięba

tel. +48 665 480 007

dawid@agregaty-malarskie.pl

Dział Handlowy

Łukasz Gęsikowski 

tel. +48 605 921 509

l.gesikowski@agregaty-malarskie.pl

Serwis / Wypożyczalnia:

Łukasz Gęsikowski 

tel. +48 605 921 509

l.gesikowski@agregaty-malarskie.pl

Planeta Budowlana: hurtownia w Gdańsku-Osowej

W naszym sklepie znajdą Państwo wszystko, co niezbędne do realizacji prac konstrukcyjnych i wykończeniowych. Odpowiadając na oczekiwania profesjonalistów z branży remontowo-budowlanej, stworzyliśmy na mapie Gdańska miejsce, w którym najwyższa jakość oferowanych maszyn i urządzeń łączy się z wiedzą ekspertów, fachowym doradztwem oraz indywidualnym podejściem. Planeta Budowlana to centrum zaopatrzenia wykonawców dostarczające sprawdzone rozwiązania dla firm świadczących usługi budowlano-remontowe.

Oferujemy m.in. szeroki wybór urządzeń natryskowych oraz przeznaczonych do wdmuchiwania celulozy i wełny, szlifierek do ścian i odkurzaczy przemysłowych, jak również elektronarzędzi przystosowanych do pracy w ekstremalnych warunkach czy narzędzi dla płytkarzy. Uzupełnienie oferty sklepu stanowi obszerny katalog preparatów chemicznych i systemów hydroizolacyjnych, a także bogaty wybór drabin, rusztowań oraz oświetlenia budowlanego.

Agregaty natryskowe w sklepie

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia natryskowe przeznaczone do precyzyjnej aplikacji farb i lakierów, szpachli, gipsu, tynków oraz innych typów chemii. Oferujemy agregaty malarskie i tynkarskie topowych producentów, takich jak Graco, Kaleta, Euromair czy Airlessco, łączące wysoką moc i wydajność z przystępnymi cenami.

Dostępne w sklepie urządzenia do wdmuchiwania celulozy i wełny

Z przyjemnością doradzimy Państwu w zakresie wyboru agregatów do wewnętrznego natrysku celulozy bądź niskociśnieniowej aplikacji wełny mineralnej, stosowanych przy wykonywaniu skutecznych termicznych oraz akustycznych izolacji budynków.

Szlifierki do ścian i odkurzacze w asortymencie sklepu

Asortyment oferowany przez nasz sklep budowlany w Gdańsku-Osowej obejmuje także wydajne szlifierki typu „żyrafa” do ścian i sufitów, pozwalające szybko i sprawnie przygotować duże powierzchnie do malowania lub tapetowania. W utrzymaniu porządku na placu budowy bardzo przydatny będzie również odkurzacz przemysłowy, który doskonale poradzi sobie z usuwaniem resztek gładzi, gipsu, kurzu oraz innych zanieczyszczeń.

Elektronarzędzia dostępne w sklepie Planeta Budowlana

Młotowiertarki, frezarki, kompresory o różnych pojemnościach, szlifierki, spawarki czy piły to tylko niektóre z wielu typów elektronarzędzi, które Planeta Budowlana w Gdańsku proponuje wszystkim specjalistom z zakresu budownictwa, remontów i wykończeń. W kwestii jakości nie uznajemy kompromisów, dlatego proponujemy Państwu wybierane przez fachowców produkty takich marek jak HILTI, DeWALT, FLEX czy Eibenstock, które sprawdzają się przy wykonywaniu najbardziej wymagających prac na budowach.

Narzędzia dla płytkarzy w sklepie

W naszym sklepie dostępna jest również bogata oferta narzędzi i akcesoriów dla wykonawców zajmujących się układaniem glazury i terakoty. Wszystkim tym, którzy chcą szybko i sprawnie kłaść płytki ceramiczne zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, oferujemy między innymi ręczne i elektryczne przycinarki Wandeli, klipsy oraz kliny do poziomowania, jak również inne przydatne akcesoria, takie jak przyssawki, chwytaki czy otwornice, ułatwiające efektywny montaż ceramiki, gresu lub płytek wielkoformatowych.

Systemy hydroizolacyjne Alchimica

Na Planecie Budowlanej wiemy, że odpowiednia izolacja fundamentów to podstawa, dlatego w ofercie naszym centrum w Gdańsku znajdą Państwo wysokoelastyczne, płynne membrany poliuretanowe z rodziny HYPERDESMO będące gwarancją skutecznej i długotrwałej ochrony przeciwwilgociowej rozmaitych podłoży.

Chemia budowlana w sklepie budowlanym

Zastosowanie gładzi, klejów, środków gruntujących czy farb ma kluczowe znaczenie z punktu widzenia trwałości, efektywności oraz estetyki prac na budowie. Zdając sobie z tego sprawę, w naszym gdańskim sklepie proponujemy wyłącznie sprawdzoną, rekomendowaną przez profesjonalistów chemię budowlaną. Produkty takich marek jak CEKOL, Kabe, Semin, FOX czy Centerflex dostępne są w ilościach hurtowych, co pozwala nam sprawnie obsługiwać duże zamówienia, oferując jednocześnie atrakcyjne rabaty i promocje.

Sklep budowlany Gdańsk: profesjonalna obsługa i doradztwo

Jako centrum zaopatrzenia wykonawców, stworzone z myślą o branży budowlano-remontowej, stawiamy na obsługę dopasowaną do potrzeb Klienta. Oprócz sprzedaży świadczymy również serwis i wynajem sprzętu, proponując Państwu elastyczny zakres świadczonych przez siebie usług.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu budowlanego w Gdańsku!

Sprawdź:

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.

    Twój koszyk jest pusty.