Doradztwo techniczne

Chcąc, by Państwa zadowolenie z zakupów było jak największe zapewniamy fachowe i rzetelne doradztwo produktowe i techniczne na każdym etapie zakupów i wszystkich prac budowlanych.

Nasi sprzedawcy są wyszkoloną i stale doszkalającą się kadrą, która da Państwu możliwość uzyskania informacji na każdy temat związany zarówno z materiałami, jak również z całym procesem budowy i wykończenia wnętrz.

Pełne doradztwo techniczne pod względem użyteczności, technik montażu, właściwości produktów pozwoli jak najlepiej wykorzystać zakupione materiały i cieszyć się z solidnego i trwałego domu.

Posiadając wiele sukcesów w branży budowlanej, wiemy jak ważna jest rzetelna informacja i rzeczowe podejście do tematów branżowych, stąd też starannie i z dużym zaangażowaniem przykładamy się do odpowiedzi na każde Państwa pytanie.

Doświadczenia, zdobywane codziennie przy współpracy z Klientami indywidualnymi, jak też z średnimi i dużymi inwestorami i deweloperami pozwoliło nam na wypracowanie odpowiedniej elastyczności w stosunku do oferowanej współpracy.

Wychodząc Państwu naprzeciw i chcąc, by mogli mieć Państwo z nami jak najlepszy kontakt jesteśmy stale dostępni zarówno przed Internet, jak też pod telefonem i w lokalu sprzedaży stacjonarnej.

Jedynie zatrudnianie najlepiej wykwalifikowanej kadry handlowców pozwala nam mieć pewność, że będą Państwo mieli pełną satysfakcję z zakupów!

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

Twój koszyk jest pusty.