Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze budowlane, przemysłowe

Najlepsze elektronarzędzia, w tym odkurzacz do żyrafy, do gipsu, do gładzi czy odkurzacz przemysłowy w świetnych cenach kupisz w sklepie Planeta-Budowlana.pl. Jeśli potrzebny jest Ci niezawodny odkurzacz budowlany lub przemysłowy, powinieneś zapoznać się z poniższą kategorią produktową. Jesteśmy dystrybutorem urządzeń od liderów europejskiego rynku, w tym FLEX, Mirka, Rokamat i Starmix.

Wyświetlanie 1–16 z 61 wyników

Sprzątanie gipsu, gładzi i tynku – niezawodny odkurzacz do żyrafy i budowlany

Asortyment naszego sklepu obejmuje starannie wyselekcjonowany zbiór modeli sprawdzających się w najbardziej wymagającym środowisku. Standardowo odkurzacz do żyrafy czy odkurzacze budowlane dostępne na tej podstronie przeznaczone są do sprzątania zarówno na sucho, jak i na mokro. Skutecznie zbierają pył, pozostałości gipsu, gładzi, tynku, farb oraz innych materiałów budowlanych, sprawdzą się również w wysokich pomieszczeniach. Mocny silnik i duże podciśnienie gwarantują imponującą moc ssącą. Do tego dochodzi dopracowany system filtracji eliminujący problemy z nadmiernym zapychaniem się filtra, a także zaawansowane metody łączenia węża i korpusu zapewniające najwyższy poziom szczelności. Takie rozwiązania konstrukcyjne w praktyce oznaczają płynną pracę w otoczeniu wolnym od szkodliwych dla zdrowia pyłów. W ofercie czekają dziesiątki odkurzaczy do gładzi, gipsu czy pyłu zróżnicowanych pod względem pojemności zbiornika, mobilności i dodatkowych funkcji, co gwarantuje udane zakupy niezależnie od potrzeb.

Decydując się na zakup jednego ze specjalistycznych produktów, ustal najpierw, czego oczekujesz od nowego sprzętu do oczyszczania. Chcąc wybrać najskuteczniejszy budowlany odkurzacz do gipsu lub gładzi, warto przede wszystkim zdecydować, podczas jakiego rodzaju prac będzie on używany – w ten sposób najłatwiej będzie określić wymaganą wydajność oraz moc urządzenia. Przyrząd do żyrafy będzie różnił się od tego do zwyczajnego sprzątania podłóg po remoncie lub pracach wykończeniowych.

Jaki odkurzacz budowlany wybrać?

Poszukując odpowiedniego urządzenia, zwróć uwagę przede wszystkim na jego parametry, wśród których kluczową rolę odgrywa moc ssąca – im większa jej wartość, tym wyższa wydajność danego modelu. Ma to szczególne znaczenie w przypadku modeli do żyrafy, które muszą swoją wydajnością nadążać za pracą szlifierki. Warto również zwrócić uwagę na pojemność filtra, ponieważ modele z małymi filtrami mogą szybko się wypełniać kurzem. Dlatego odkurzacz budowlany dysponujący znacznymi możliwościami w tych zakresach jest polecany do najbardziej zaawansowanych i zakrojonych na szeroką skalę prac sprzątających, takich jak oczyszczanie pomieszczenia z tynku, gipsu, kurzu lub farby. Przed zakupem sprawdź również dostępność końcówek i dodatkowych opcji jak np. samooczyszczanie filtra. Istotne jest też, aby odkurzacz do gładzi oraz pyłu miał regulację siły ssącej oraz możliwość pracy bez użycia worka.

Dla kogo odkurzacze budowlane?

Wydajne i niezawodne odkurzacze do gipsu i gładzi znajdziesz właśnie u nas! Urządzenia oferowane w tej kategorii naszego sklepu internetowego są przeznaczone przede wszystkim dla klientów firmowych. Przydają się głównie przedsiębiorstwom budowlanym, remontowym i świadczącym usługi sprzątające. Wykorzystuje się je także w szeroko pojętym przemyśle i przetwórstwie – w zakładach wytwórczych, fabrykach, a także warsztatach samochodowych. W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór wysokojakościowych odkurzaczy do gipsu, gładzi, farby, tynku, pył i wielu innych zanieczyszczeń, dlatego jesteśmy przekonani, że uda Ci się znaleźć model budowlany, którego potrzebujesz i który spełnia Twoje wymagania.

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.