Kleje szybkowiążące

Kleje szybkowiążące są zalecane do wykonywania okładzin z płytek ceramicznych, wykonywanych w trakcie krótkoterminowych remontów wymagających szybkiego zakończenia prac, bądź w miejscach, gdzie wyłącznie z użytkowania pokrywanej powierzchni jest bardzo kłopotliwe jak np.: w sklepach, restauracjach, czy bankach. Kleje szybkowiążące pozwalają korzystać z pokrywanej powierzchni już po około 7-9 godzinach, co w porównaniu do zwykłych klejów do płytek jest bardzo szybkim czasem wiązania.

Kleje te są również zaprawami pozwalającymi układanie płytek „od góry”, ponieważ ich wyspecjalizowana formuła eliminuje spływanie kleju. Producenci oferowanych klejów chcą maksymalnie zadowolić najbardziej wymagających Klientów wzmocnili ich recepturę o wydłużony czas otwarty na przyłożenie płytki do kleju, dzięki czemu można jednorazowo nanieść większą ilość zaprawy, a poprzez to minimalizować czas potrzebny na wykonanie pracy. Kleje te są bardzo odporne na odkształcenie termiczne i mechaniczne co pozwala stosować je w wielu różnych miejscach uzyskując gwarantowaną jakość wykonania. Pragnąc razem z Państwem tworzyć wymarzony dom, dbamy o najwyższy komfort zakupów i najniższą cenę, dzięki której mogą Państwo zaoszczędzić nie rezygnując z solidnych i markowych materiałów.

Kleje szybkowiążące

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.