Kleje elastyczne

Klej elastyczny jest specjalistycznie dobraną mieszanką pozwalająca na przyklejanie okładzin narożnych w trudnych warunkach takich jak np.: odkształcenia podłoża, czy niesprzyjające warunki atmosferyczne. Idealnie nadaje się również do mocowania płytek na wymagających rodzajach podłoża jak np.: lastryko.

Pozwala na jakościowe przyklejanie płytek ceramicznych każdego rodzaju: glazura, terakota, klinkier, mozaika, czy gres. Kleje te są masami odkształcalnymi, o wysokich parametrach elastyczności i przyczepności, dzięki czemu pozwalają na użycie w miejscach nierównych jak też na klejenie płytek „od góry”. Bardzo polecamy Państwu tą grupę produktów ze względu na jej szerokie zastosowanie, które przy tym nie obniża ich jakości. Wiemy jak ważne jest dla Państwa zarówno komfort pracy przy kładzeniu płytek, jak też końcowy efekt estetyczny, którym będą się Państwo cieszyć przez długie lata. Pragnąc sprostać Państwa najwyższym oczekiwaniom zapewniamy szeroki wybór materiałów, fachowe doradztwo i indywidualne obniżki. Każdy Klient jest dla nas indywidualnym wyzwaniem, i chcą widzieć Państwa zadowolenie i uśmiech robimy wszystko co z naszej mocy na każdym etapie, od kontroli produkcji, jakości transportu i magazynowania, po fachową sprzedaż i doradztwo.

Kleje elastyczne

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.