Kleje do marmuru

Marmur jest wyjątkowo wymagającym surowcem, wyjątkowo pięknym i potrzebujący wyjątkowych materiałów do jego montażu. Specjalnie tworzone kleje do marmuru stosuje się do przyklejania płyt marmurowych i kamiennych do różnego typu podłoża jak cegła, beton, gazobeton, bloczek keramzytowy, czy też tynk cementowy i cementowo-wapienny. Marmur jest bardzo trwałym i mocnym materiałem, ale jednocześnie bardzo kruchym i wymagającym starannego montażu.

Kleje oferowane w naszym sklepie, produkowane jedynie przez najbardziej cenionych producentów chemii budowlanej pomagają, ulepszają i przyśpieszają proces montażu płyt marmurowych. Wysoka elastyczność tych klejów pozwala na dokładne ich ułożenie, eliminujące błędy i możliwość powstania nierówności. Kleje te, by jak najsolidniej zadbać o montowany surowiec są masami mrozo- i wodoodpornymi, jak również posiadają właściwości odporności na podgrzewanie. Całość tych wszystkich połączonych ze sobą cech i właściwości służy temu, by dać Państwu najlepszy materiał pozwalający na jakościowe, solidne i trwałe na lata tworzenie wymarzonych podłoży. Kierując się mottem, że Klient jest najważniejszy codziennie dbamy o najlepszą jakość obsługi i konkurencyjne ceny.

Kleje do marmuru

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.