Kleje do kamienia

Kleje do kamienia służą do układania okładzin kamiennych i płyt z kamienia naturalnego o różnych grubościach. Kleje do kamienia są wyspecjalizowanymi zaprawami klejowymi nie wywołującymi wykwitów wapiennych, przeznaczone do stosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Kleje te cechują się bardzo wysoką stabilnością i bardzo dobrą przyczepnością, co pozwala na komfort pracy.

Możliwość zastosowania jednej, grubej warstwy kleju skraca czas potrzebny na wykonanie pracy. Zaawansowana technologia użyta przy produkcji klejów do kamienia naturalnego daje możliwość stworzenia wymarzonych kamiennych aranżacji przestrzeni, a dzięki swojej elastyczności eliminuje błędy montażowe i daje idealny efekt końcowy. Pragnąc oddać w Państwa ręce produkt najwyższej jakości dbamy o jego transport, jak i magazynowanie, by dzięki temu nie stracił swojej konsystencji, nie skawalił się i nie utracił swoich właściwości. Codziennie pracujemy nad tym, by móc zaproponować Państwu najkorzystniejszą cenę pomniejszoną do dogodne obniżki. To wszystko sprawia, że mogą Państwo mieć satysfakcję najlepszego produktu za przystępną cenę.

Kleje do kamienia

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.