Kleje do gresu

Kleje do gresu są specjalnie przygotowanymi mieszkankami przeznaczonymi do klejenia płytek z gresu technicznego i szkliwionego układanego zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Idealnie nadaję się do trwałego przyklejenia płytek małego, średniego i większego formatu, zapewniając najwyższą jakość klejonej powierzchni.

Kleje do gresu świetnie sprawdzają się do klejenia płytek na różnego rodzaju powierzchniach między innymi cegłach, pustakach, tynkach cementowych, czy wylewkach anhydrytowych. Opisywane kleje dzięki swojej konsystencji i idealnie dobranych składnikom zapobiegającym spływaniu pozwalają na kleje płytek „od góry” co pozwala na osiągnięcie dużo bardziej precyzyjnego i ładnego wyglądu eksponowanej powierzchni bez docinek i małych elementów. Daje ona możliwość stworzenia wymarzonej kompozycji na określonej powierzchni i daje satysfakcje z perfekcji jej wykonania. Różnorodność oferowanych przez nas klejów do gresu, jest bardzo duża, ponieważ każdemu Klientowi pragniemy zapewnić indywidualność i dopasować się jak najbardziej do jego preferencji. W przypadku jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości prosimy o kontakt z naszym sprzedawcą, który z przyjemnością doradzi Państwu najlepsze rozwiązanie i najbardziej korzystną ofertę. Duże obniżki i konkurencyjne ceny pozwolą zaoszczędzić, nie tracąc przy tym na jakościowym i markowym produkcie.

Kleje do gresu

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać ciekawe informacje, promocje i oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba ul. Radzymińska 157 03-576 Warszawa.